feminus-zeny

Matka, dcéra, kamarátka či partnerka. Byť ženou je umenie zvládať veľa. Sme pre druhých hnacou silou i oporou. Zas a znova, každý deň.

Občas ale i my potrebujeme načerpať energiu, zmierniť príznaky únavy a opäť nakopnúť. Preto sme vyvinuli FEMINUS.

35, 45 nebo 60?
FEMINUS funguje pre každú
z nás

Viac energie

Vďaka kombinácii prírodných životabudičov a vitamínov vám FEMINUS dodá energiu na celý deň.

Bez návalov a potenia

Skoncujte s návalmi tepla alebo zimy, nadmerným potením a celkovou nepohodou.

Prírodná sila

FEMINUS sme pripravili z prírodných zložiek bez akýchkoľvek hormónov. Napriek tomu je to jeden z najsilnejších dostupných doplnkov výživy na slovenskom trhu.

Krajšia pleť, nechty a vlasy

Zmiernia sa vám problémy s pokožkou. Budete mať krajšiu pleť, vlasy aj nechty.

Zlepšenie imunity

Zloženie produktu prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Budete zdravá a plná života.

Lepšie sústredenie

Zlepšíme vám duševnú a kognitívnu činnosť. Budete sa lepšie sústrediť, rýchlejšie myslieť a celkovo sa cítiť mentálne lepšie.

Kvalitnejší spánok

Menej prevaľovania, rýchlejšie zaspávanie a celkovo kvalitnejší spánok. Ráno sa budete prebúdzať oddýchnutá.

Zvýšenie libida

Pomocou Ašvagandy, damiány pravej a muiry vám zvýšime chuť na sex.

Zloženie

Žerucha peruánska (Maca peruánska)

Obsah v dennej dávke: 200 mg - extrakt 10: 1 z koreň
Žerucha peruánska (Maca peruánska)

Rastie iba v peruánskych a bolívijských Andách a už od pradávna bola využívaná ako afrodiziakum. Maca peruánska prispieva k fyzickému a duševnému zdraviu, vitalite a vytrvalosti. Má vplyv na plodnosť a je bohatým zdrojom fytoestrogénov.

Indický ženšen / Ašvaganda (Vitánia snodárna)

Obsah v denní dávce: 150 mg – extrakt 10:1 z kořene, 5% withanoloidu
Indický ženšen / Ašvaganda (Vitánia snodárna)

Hovorí sa jej bylina mladosti – pôsobí ako antioxidant a prispieva k celkovému omladeniu a spomaleniu známok starnutia. Ide o veľmi komplexnú bylinu a má významné antioxidačné účinky. Má vplyv na duševnú a kognitívnu činnosť, koncentráciu, únavu, duševné zdravie a relaxáciu.

Kakao – extrakt

Obsah v dennej dávke: 100 mg – extrakt z plodu, 10% teobromínu
Kakao – extrakt

Kakao obsahuje okolo 300 biologicky aktívnych látok. Ide najmä o antioxidanty a celý rad vitamínov a minerálov. Ďalšou hlavnou, a tiež veľmi dôležitou látkou kakaa je teobromín.

Kotvičník zemný

Obsah v dennej dávke: 100 mg – extrakt zo semien, 60% saponínov
Kotvičník zemný

Možno ho poznáte pod jeho latinským menom Tribulus Terrestris. Ide o veľmi obľúbenú bylinku pre mužov aj ženy. Kotvičník ovplyvňuje hormonálnu aktivitu, prispieva k normálnej funkcii močovej a reprodukčnej sústavy. Má vplyv na telový a svalový tonus a energiu. Podporuje aj prirodzenú obranyschopnosť – imunitný systém.

Muira puama (Voňatec vajcovitý)

Obsah v dennej dávke: 100 mg - extrakt 20: 1 z byliny
Muira puama (Voňatec vajcovitý)

Má silné afrodiziakálne účinky a pôsobí ako sexuálny stimulant u mužov i žien. Je vedecky dokázané, že pomáha pri liečbe sexuálnej dysfunkcie, vyvoláva chuť na pohlavný styk a zároveň ho predlžuje. Okrem toho harmonizuje hormonálny systém, podporuje plodnosť, zmierňuje menštruačné bolesti aj príznaky spojené s menopauzou.

Angelika čínska (Dong Quai)

Obsah v dennej dávke: 60 mg - extrakt 4: 1 z koreňa
Angelika čínska (Dong Quai)

Koreň angeliky obsahuje veľké množstvo esenciálnych olejov, organických kyselín a ich esterov a tiež vitamínov, aminokyselín a sacharidov. Prispieva k normálnej funkcii urogenitálneho systému žien a využíva sa v klimaktériu na zmiernenie príznakov ako návaly či zmeny nálad. Prispieva tiež k rovnováhe ženských hormónov a pomáha pri ťažkostiach s menštruáciou.

Damiána pravá (Pastala roztrúsená)

Obsah v dennej dávke: 50 mg - extrakt 10: 1 z byliny
Damiána pravá (Pastala roztrúsená)

Pôsobí ako mierny stimulant, zlepšujúci sústredenie. Používa sa prevažne ako afrodiziakum u žien a zlepšuje zážitok z pohlavného styku. Pri pravidelnom užívaní zmierňuje príznaky menopauzy, frigidity či neplodnosti a upokojuje výkyvy nálad.

Vitamín C

Obsah v denní dávce: 80 mg – forma: kyselina L-askorbová
Vitamín C

Vitamín C (kyselina L-askorbová) je vo vode rozpustná látka, nevyhnutná k životu a udržaniu telesného zdravia. Pôsobí ako antioxidant. Je dôležitý pre tkanivové dýchanie a pri vstrebávaní železa, stimuláciu tvorby bielych a červených krviniek, vývoji kostí, zubov a chrupaviek.

Vitamín E

Obsah v dennej dávke: 2,5 mg - forma: tokoferol
Vitamín E

Má pozitívne účinky na tvorbu pohlavných buniek a zvyšuje plodnosť. Nachádza uplatnenie u žien v klimaktériu pre zvýšenie účinku hormonálnej liečby a porúch menštruačného cyklu. Pre FEMINUS slúži ako stabilizátor a antioxidant.

Vitamín B6

Vitamín
Vitamín B6

Je základným vitamínom potrebným pre zdravý imunitný systém. Pomáha telu produkovať hormóny a chemické látky potrebné pre mozog a pomáha tak obmedziť výskyt depresie a straty pamäti. Prispieva k regulácii hormonálnej aktivity a k zníženiu vyčerpanosti a únavy.

Vitamín D3

Obsah v dennej dávke: 25 mikrogramov - forma: cholekalciferol
Vitamín D3

Vitamín D3 patrí k najdôležitejším a zároveň k najviac podceňovaným vitamínom vôbec. Podporuje správnu funkciu imunitného systému, pomáha udržiavať zdravé zuby a kosti, prispieva k normálnej činnosti svalov a je dôležitý pre vstrebávanie a využitie vápnika a fosforu v tele.

Vitamín B12

Obsah v dennej dávke: 10 mikrogramov - forma: kyanokobalamin
Vitamín B12

Bojuje proti neustálej únave, bledej pokožke, lámavým nechtom, mravčeniu končekov prstov, výkyvom nálad. Je dôležitý pre metabolizmus, normálne bunkové delenie a proteínovú syntézu.

Zinok

Obsah zinku v dennej dávke: 15 mg - forma: citran zinočnatý
Zinok

Ovplyvňuje hormonálnu aktivitu, zvyšuje libido, zvyšuje chuť na sex, zlepšuje plodnosť. Ďalej prispieva k normálnemu stavu nechtov a pokožky, tiež chráni bunky pred oxidatívnym stresom. Jeho nedostatok sa prejavuje únavou, stratou chuti do jedla a zhoršeným stavom kože.

Žerucha peruánska (Maca peruánska) 200 mg
Indický ženšen (Vitánie snodárná) 150 mg
Extrakt z kakaa (Theobroma Cacao) 100 mg
Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris) 100 mg
Muira puama 100 mg
Vitamín C 80 mg
Angelika čínska 60 mg
Damiána pravá 50 mg
Zinok 15 mg
Vitamín E 2,5 mg
Vitamín B6 1,2 mg
Vitamín D3 25 μg
Vitamín B12 10 μg
Obsah v dennej dávke. Denná dávka sú dve tabletky.
7458x hodnotenie
5

Ohlasy zákazníčok

95  %
zákazníčok uviedlo,
že sú s prípravkom
FEMINUS spokojné
4,7 z 5
priemerné hodnotenie
od 8472 zákazníčok
5
7458x
4
215x
3
523x
2
144x
1
132x
* data z prosince 2021

Po vynechaní sa vrátili príznaky menopauzy.

FEMINUS ma zaujal hneď po dvoch dňoch užívania zmizli pocity horúčavy, začerveňanie pleti a konečne som mohla spať celú noc. FEMINUS som teraz vynechala 14 dní a vrátili sa mi príznaky menopauzy, okamžité objednávam ďalšie asi bez neho už nebudem moc existovať.

Lenka
Lenka – 45 rokov
5

Naozaj zaberá. Návaly úplne vymizli

FEMINUS je z byliniek a naozaj zaberá. V mojom prípade veľmi rýchla zmena k lepšiemu. Problémy s menopauzou úplne vymizli.

Monika
Monika – 48 rokov
5

FEMINUS je najlepší. Návaly zmizli a mám viac energie.

FEMINUS je hlavne prírodný a neobsahuje žiadne hormóny. Po mesačnom užívaní sa cítim menej unavená a mám tiež viac energie. Vyskúšala som aj iné produkty, ale FEMINUS je najlepší, pretože naozaj pomôže, naďalej ho budem používať. Odporúčam všetkým ženám v období prechodu.

Hanka
Hanka – 57 rokov
5

Cítim sa lepšie, aktivovala som si pravidelné balíčky

Určite sa po užívaní cítim lepšie, preto som si aktivivala pravidelne balíčky ... už sa na ne teším;)

Lucia
Lucia – 33 rokov
5

Po dvoch týždňoch sa cítím menej unavená.

Po mesiaci užívania sa cítim fajn, jarná únava pomaly mizne. Po dvoch týždňoch pravidelného užívania zmizla podráždenosť, mám lepšiu náladu, cítim sa menej unavená, ráno sa mi lepšie vstáva - myslím, že účinky sú už poznať. Len s tým libidom neviem. Na to by ste sa museli spýtať môjho muža :-D.

Jana
Jana – 46 rokov
5

Odporúčam vyskúšať.

Dostala som odporúčanie od mojej sestry, tiež som FEMINUS vyskúšala a zmizli alebo výrazne zoslabli predmenštruačné syndrómy (únava, zmena nálad a pod.). Odporúčam produkt vyskúšať, účinky sa nedostavia hneď po 1 tablete, je nutné udržať pravidelné užívanie.

Lenka L.
Lenka L. – 48 rokov
5

Po prvom mesiaci som už nebola unavená. Môžem len odporučiť.

Hľadala som niečo na únavu a do oka mi padla reklama na FEMINUS. Objednala som si ho a začala užívať. Páči sa mi, že je to česká výroba. Po prvom mesiaci užívania som už nebola taká unavená, zlepšila sa mi kvalita pleti, vlasov a nechtov. FEMINUS užívam asi 4 mesiace a môžem len odporučiť.

Martina Kozáková
Martina Kozáková – 44 rokov
5

„Zlepšila sa mi pleť a cítím sa menej unavená.“

Dlhú dobu som sa borila s hormonálnou nerovnováhou, ktorá sa v mojom prípade prejavovala únavou, akné a v neposlednom rade nadmerným nočným potením. Po 14-tich dňoch užívania produktu FEMINUS sa mi začala zlepšovať pleť, cítila som sa menej unavená. Skôr ako som vyskúšala FEMINUS, vyskúšala som veľký rad vitamínov a doplnkov stravy a nič mi nepomáhalo.

Karolína
Karolína – 25 rokov
5

Je to prírodný preparát a neobsahuje hormóny.

FEMINUS som si vybrala, pretože je to prírodný preparát a neobsahuje hormóny. Cítim na sebe, že mám viac energie a som po ňom menej unavená. Nie je moc drahý a ide o český produkt. Tento výrobok by som odporučila každej žene, ktorá je v období prechodu.

Jana
Jana – 54 rokov
5

FEMINUS jednoznačne vedie. Pomáha a zvýšil aj libido.

Vyskúšala som rad doplnkov stravy na menopauzu. FEMINUS jednoznačne vedie! Nielen, že som s jeho užívaním bez problémov s klimaktériom, aj tak pre mňa osobne je veľkým a nenahraditeľným plusom to, že mi  neskutočne zvýšil libido a vo svojich rokoch si užívam sex ako zamlada. Všetkým ženám vrelo odporúčam.

Mariola
Mariola – 51 rokov
5

Vracia sa mi energia a aj spánok je lepší.

Produkt FEMINUS ma zaujal tým, že je to český výrobok. Mám prácu, ktorá je na fyzičku a stres. Po FEMINUSU sa mi vracia energie a aj spánok je lepšií.

Jana H.
Jana H. – 56 rokov
5

Som veľmi spokojná.

Som veľmi spokojná. Po mesiaci používania ťažkosti, ktoré ma trápili, postupne prestali. Ďakujem, že vyrábate tak úžasný prírodný preparát.

Jana Bubnová
Jana Bubnová – 49 rokov
5

Objednať FEMINUS

  • Balenie na mesiac (60 tabliet)
  • Doprava zdarma
  • Garancia spokojnosti
    alebo vrátenia peňazí

Jednorazový nákup

Feminus

na skúšku doručenie zadarmo po celej SR
23 za celé balenie

- ks +

Výhodné mesačné predplatné

Feminus
Každý
mesiac ušetríte

2,30

pravidelne kedykoľvek zrušíte
20,70 za celé balenie

O nás

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomôžu zlepšiť alebo uľahčiť život. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Naším cieľom je vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšou reklamou je vždy pozitívna recenzia alebo odporúčanie spokojného zákazníka.

Viac o nás

Feminus tím

Detailní informace

Zloženie — Lepidium meyenii (extrakt 10: 1 z koreňa), Withania somnifera (extrakt 10: 1 z koreňa, 5% withanoloidu), Theobroma cacao (extrakt z plodov, 10% teobromínu), Tribulus terrestris (extrakt zo semien, 60% saponínov ), Ptychopetalum olacoides (extrakt 20: 1 z byliny), Kyselina L-askorbová, Angelica sinensis (extrakt 4: 1 z koreňa), Turnera diffusa (extrakt 10: 1 z byliny), citran zinočnatý, Vitamín E (tokoferol), Vitamín B6 (pyridoxín-hydrochlorid), Vitamín D3 (cholekalciferol), Vitamín B12 (kyanokobalamín), plnidlo: mikrokryštalická celulóza, Maltodextrín, protihrudkujúca látka: Stearan horečnatý.

Hmotnosť balenia — 45 gramov, 1 tabletka = 750 mg

Odporúčané dávkovanie — Dve tabletky denne počas alebo po jedle zapiť vodou či iným vhodným nápojom.

Upozornenie — Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nenahrádza pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Nie je určený deťom a mládeži. Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Nevhodný pre ženy s endometriózou a myomatóznou maternicou. Nevhodný pri súčasnom užívaní liekov na riedenie krvi.

Skladovanie — Uchovávajte v suchu a tme. Pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu priameho slnečného svetla. Ukladajte mimo dosahu detí.

Výrobca — Primulus Group, s.r.o.
Novoveská 2057/5d, 709 00 Ostrava – Mariánské Hory