Nepríjemné príznaky menopauzy? Vieme ako sa ich zbaviť.

Martina Sznapková

Rovnako ako puberta neminula nikoho, čaká každú ženu viac či menej náročné obdobie menopauzy. Menopauzu sprevádza veľa príznakov, ktoré sa prejavujú v rôznej miere. Tretina žien patrí k tým šťastnejším a prechod z plodnej fázy života prežije bez ťažkostí. Dve tretiny ale v tomto ohľade toľko šťastia nemajú.

Nestabilné hormonálne hladiny v tele dokážu narobiť pekný zmätok, našťastie sú aj tieto problémy riešiteľné. Medzi najčastejšie príznaky menopauzy patrí nepravidelná menštruácia, návaly tepla, problémy so spánkom a nočné potenie, strata libida, priberanie na váhe, zadržiavanie vody, zmeny nálad alebo podráždenosť. Už dávno nie je pravda, že zvládnutie menopauzy rovná sa hormonálna substitučná terapia. Existujú iné a prijateľnejšie metódy.

Zaistite si optimálnu hladinu estrogénu vďaka prírodnému doplnku stravy Feminus. Tento unikátny produkt môžete vyskúšať v akcii s dopravou zadarmo tu.

Ako bojovať s príznakmi menopauzy?

Návaly tepla, nočné potenie, bolesť hlavy, nárast hmotnosti a ďalšie príznaky sa dajú zmierniť prírodnými doplnky stravy.

Ak ženy hľadajú najrýchlejšie riešenie, mali by siahnuť po prírodných doplnkoch stravy.

Je nám jasné, čo vás napadlo ako prvé. Naozaj dokážu doplnky stravy pomôcť pri boji s negatívnymi príznakmi menopauzy? Zvýšiť libido, energiu a znížiť nepríjemné potenie a návaly horúčavy? Áno, dokážu, ale je dôležité si vedieť vybrať. K tomu, aby bol prírodný doplnok stravy účinný, musí obsahovať účinné látky v správnom množstve. Patria medzi ne vitamíny (D3, B6, B12, C, E), minerály (zinok) a extrakty z bylín (napr. kotvičník zemný, angelika čínska, ašvaganda, maca).

Ak hľadáte doplnok stravy obsahujúci všetky uvedené látky v správnom množstve a pomere, vyskúšajte 100% prírodný produkt Feminus vyrobený v ČR a bojujúci s príznakmi ženskej menopauzy.

Doplnok stravy Feminus: naozaj funguje?

Český doplnok stravy s certifikáciou Štátneho zdravotného ústavu v Prahe.

Tím ľudí, ktorí stoja za unikátnym doplnkom stravy FEMINUS, má na túto otázku jasnú odpoveď: "FEMINUS je kvalitný český produkt. Jedinečné zloženie účinných látok je zodpovedné za silu tohto produktu. " Ak hľadáte naozaj kvalitný doplnok stravy zaručujúci dostatočné dávkovanie účinných látok, je FEMINUS najlepšia voľba. Svojim zložením ide o jeden z najsilnejších produktov na trhu a je certifikovaný Štátnym zdravotným ústavom v Prahe. Presvedčte sa o sile tohto produktu samy. Znížte nepríjemné príznaky ženského prechodu a podporte svoju ženskú energiu a libido.

FEMINUS teraz v akcii s dopravou zadarmo po celej SR si môžete zakúpiť tu.Vyskúšať FEMINUS

Objednať FEMINUS

  • Balenie na mesiac (60 tabliet)
  • Doprava zdarma
  • Garancia spokojnosti
    alebo vrátenia peňazí

Jednorazový nákup

Feminus

na skúšku doručenie zadarmo po celej SR
23 za celé balenie

- ks +

Výhodné mesačné predplatné

Feminus
Každý
mesiac ušetríte

2,30

pravidelne kedykoľvek zrušíte
20,70 za celé balenie

O nás

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomôžu zlepšiť alebo uľahčiť život. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Naším cieľom je vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšou reklamou je vždy pozitívna recenzia alebo odporúčanie spokojného zákazníka.

Viac o nás

Feminus tím