FEMINUS recenzie a skúsenosti | FEMINUS - přírodní doplněk stravy pro ženy

Naozaj pomáha?

Poznáte to. Drvivá väčšina referencií, ktoré nájdete na webe, sú výmysly firiem.

Dovoľte nám preto, aby sme vám teraz predstavili reálne skúsenosti českých a slovenských žien, ktorým FEMINUS naozaj pomohol.

„Po dvoch týždňoch sa cítím menej unavená.“

Po mesiaci užívania sa cítim fajn, jarná únava pomaly mizne. Po dvoch týždňoch pravidelného užívania zmizla podráždenosť, mám lepšiu náladu, cítim sa menej unavená, ráno sa mi lepšie vstáva - myslím, že účinky sú už poznať. Len s tým libidom neviem. Na to by ste sa museli spýtať môjho muža :-D.

Jana , 46 rokov

„Je to prírodný preparát a neobsahuje hormóny.“

FEMINUS som si vybrala, pretože je to prírodný preparát a neobsahuje hormóny. Cítim na sebe, že mám viac energie a som po ňom menej unavená. Nie je moc drahý a ide o český produkt. Tento výrobok by som odporučila každej žene, ktorá je v období prechodu.

Jana , 54 rokov

„„Zlepšila sa mi pleť a cítím sa menej unavená.““

Dlhú dobu som sa borila s hormonálnou nerovnováhou, ktorá sa v mojom prípade prejavovala únavou, akné a v neposlednom rade nadmerným nočným potením. Po 14-tich dňoch užívania produktu FEMINUS sa mi začala zlepšovať pleť, cítila som sa menej unavená. Skôr ako som vyskúšala FEMINUS, vyskúšala som veľký rad vitamínov a doplnkov stravy a nič mi nepomáhalo.

Karolína , 25 rokov
Jana Horáková

„Návaly tepla sa obmedzili. Som veľmi spokojná. “

Po mesiaci užívania lieku FEMINUS sa mi návaly horúčavy obmedzili asi na 2x za deň. Tieto príznaky menopauzy sú veľmi nepríjemné a preto som s prípravkom veľmi spokojná.

Jana Horáková , 50 rokov
Renata

„Veľmi pomohol.“

Veľmi pomohol a som v súčasnej dobe spokojná.

Renata , 50 rokov
Ľudmila H.

„Cítim sa lepšie. Mám dosť energie. “

Po produktu FEMINUS sa cítim o moc lepšie, dobre spím, mám dosť energie. 😍

Ľudmila H. , 39 rokov
Monika

„Naozaj zaberá. Návaly úplne vymizli“

FEMINUS je z byliniek a naozaj zaberá. V mojom prípade veľmi rýchla zmena k lepšiemu. Problémy s menopauzou úplne vymizli.

Monika , 48 rokov
Martina Kozáková

„Po prvom mesiaci som už nebola unavená. Môžem len odporučiť. “

Hľadala som niečo na únavu a do oka mi padla reklama na FEMINUS. Objednala som si ho a začala užívať. Páči sa mi, že je to česká výroba. Po prvom mesiaci užívania som už nebola taká unavená, zlepšila sa mi kvalita pleti, vlasov a nechtov. FEMINUS užívam asi 4 mesiace a môžem len odporučiť.

Martina Kozáková , 44 rokov
Mariola

„FEMINUS jednoznačne vedie. Pomáha a zvýšil aj libido.“

Vyskúšala som rad doplnkov stravy na menopauzu. FEMINUS jednoznačne vedie! Nielen, že som s jeho užívaním bez problémov s klimaktériom, aj tak pre mňa osobne je veľkým a nenahraditeľným plusom to, že mi  neskutočne zvýšil libido a vo svojich rokoch si užívam sex ako zamlada. Všetkým ženám vrelo odporúčam.

Mariola , 51 rokov
Hanka

„FEMINUS je najlepší. Návaly zmizli a mám viac energie. “

FEMINUS je hlavne prírodný a neobsahuje žiadne hormóny. Po mesačnom užívaní sa cítim menej unavená a mám tiež viac energie. Vyskúšala som aj iné produkty, ale FEMINUS je najlepší, pretože naozaj pomôže, naďalej ho budem používať. Odporúčam všetkým ženám v období prechodu.

Hanka , 57 rokov
Lenka

„Po vynechaní sa vrátili príznaky menopauzy.“

FEMINUS ma zaujal hneď po dvoch dňoch užívania zmizli pocity horúčavy, začerveňanie pleti a konečne som mohla spať celú noc. FEMINUS som teraz vynechala 14 dní a vrátili sa mi príznaky menopauzy, okamžité objednávam ďalšie asi bez neho už nebudem moc existovať.

Lenka , 45 rokov
Jana Bubnová

„Som veľmi spokojná.“

Som veľmi spokojná. Po mesiaci používania ťažkosti, ktoré ma trápili, postupne prestali. Ďakujem, že vyrábate tak úžasný prírodný preparát.

Jana Bubnová , 49 rokov
Lucia

„Cítim sa lepšie, aktivovala som si pravidelné balíčky“

Určite sa po užívaní cítim lepšie, preto som si aktivivala pravidelne balíčky ... už sa na ne teším;)

Lucia , 33 rokov
Lenka L.

„Odporúčam vyskúšať.“

Dostala som odporúčanie od mojej sestry, tiež som FEMINUS vyskúšala a zmizli alebo výrazne zoslabli predmenštruačné syndrómy (únava, zmena nálad a pod.). Odporúčam produkt vyskúšať, účinky sa nedostavia hneď po 1 tablete, je nutné udržať pravidelné užívanie.

Lenka L. , 48 rokov
Blanka

„Vyskúšala som veľa, ale až FEMINUS mi pomohl.“

Užívam prípravok FEMINUS a musím konštatovať, že od tej doby je mi skvele, keď mi tablety dochádzali skúsila som brať po jednej tablete, ale po niekoľkých dňoch mi opäť začali návaly horúčavy a všetko čo sa k prechodu vzťahuje. Za mňa, je to skvelý prírodný produkt a vrelo odporúčam všetkým ženám. Prípravkov na príznaky v prechode som vyskúšala niekoľko, ale až tento mi naozaj pomohol.

Blanka , 56 rokov
Jana H.

„Vracia sa mi energia a aj spánok je lepší.“

Produkt FEMINUS ma zaujal tým, že je to český výrobok. Mám prácu, ktorá je na fyzičku a stres. Po FEMINUSU sa mi vracia energie a aj spánok je lepšií.

Jana H. , 56 rokov

Máte už FEMINUS?
Napíšte nám, ako sa vám osvedčil.