Návaly? Potenie? Nespavosť?
Znížte príznaky menopauzy a zvýšte si energiu

Prírodný doplnok stravy pre ženy s obsahom extraktov bylín a vitamínov

  • optimálna hladina hormónov v tele
  • menej návalov a potenia
  • lepší spánok
  • viac energie
  • zvýšenie libida

7 458x hodnotenie

 
doprava zadarmo
prírodné zloženie bez hormónov
spokojných zákazníčok
vyrobené v ČR
certifikované na ministerstve

Matka, dcéra, kamarátka či partnerka. Byť ženou je umenie zvládať veľa. Sme pre druhých hnacou silou i oporou. Zas a znova, každý deň.

Občas ale i my potrebujeme načerpať energiu, zmierniť príznaky únavy a opäť nakopnúť. Preto sme vyvinuli FEMINUS.

35, 45 nebo 60?
FEMINUS funguje pre každú z nás

 

Prírodná sila

FEMINUS sme pripravili z prírodných zložiek bez akýchkoľvek hormónov. Napriek tomu je to jeden z najsilnejších dostupných doplnkov výživy na slovenskom trhu.

Viac energie

Vďaka kombinácii prírodných životabudičov a vitamínov vám FEMINUS dodá energiu na celý deň.

Bez návalov a potenia

Skoncujte s návalmi tepla alebo zimy, nadmerným potením a celkovou nepohodou.

Krajšia pleť, nechty a vlasy

Zmiernia sa vám problémy s pokožkou. Budete mať krajšiu pleť, vlasy aj nechty.

Zlepšenie imunity

Zloženie produktu prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Budete zdravá a plná života.

Kvalitnejší spánok

Menej prevaľovania, rýchlejšie zaspávanie a celkovo kvalitnejší spánok. Ráno sa budete prebúdzať oddýchnutá.

Zvýšenie libida

Pomocou Ašvagandy, damiány pravej a muiry vám zvýšime chuť na sex.

Lepšie sústredenie

Zlepšíme vám duševnú a kognitívnu činnosť. Budete sa lepšie sústrediť, rýchlejšie myslieť a celkovo sa cítiť mentálne lepšie.

Zloženie

Žerucha peruánska (Maca peruánska)

Žerucha peruánska (Maca peruánska)

Obsah v dennej dávke: 200 mg - extrakt 10: 1 z koreň Rastie iba v peruánskych a bolívijských Andách a už od pradávna bola využívaná ako afrodiziakum. Maca peruánska prispieva k fyzickému a duševnému zdraviu, vitalite a vytrvalosti. Má vplyv na plodnosť a je bohatým zdrojom fytoestrogénov.
Indický ženšen / Ašvaganda (Vitánia snodárna)

Indický ženšen / Ašvaganda (Vitánia snodárna)

Obsah v denní dávce: 150 mg – extrakt 10:1 z kořene, 5% withanoloidu Hovorí sa jej bylina mladosti – pôsobí ako antioxidant a prispieva k celkovému omladeniu a spomaleniu známok starnutia. Ide o veľmi komplexnú bylinu a má významné antioxidačné účinky. Má vplyv na duševnú a kognitívnu činnosť, koncentráciu, únavu, duševné zdravie a relaxáciu.
Kakao – extrakt

Kakao – extrakt

Obsah v dennej dávke: 100 mg – extrakt z plodu, 10% teobromínu Kakao obsahuje okolo 300 biologicky aktívnych látok. Ide najmä o antioxidanty a celý rad vitamínov a minerálov. Ďalšou hlavnou, a tiež veľmi dôležitou látkou kakaa je teobromín.
Kotvičník zemný

Kotvičník zemný

Obsah v dennej dávke: 100 mg – extrakt zo semien, 60% saponínov Možno ho poznáte pod jeho latinským menom Tribulus Terrestris. Ide o veľmi obľúbenú bylinku pre mužov aj ženy. Kotvičník ovplyvňuje hormonálnu aktivitu, prispieva k normálnej funkcii močovej a reprodukčnej sústavy. Má vplyv na telový a svalový tonus a energiu. Podporuje aj prirodzenú obranyschopnosť – imunitný systém.
 

Presné zloženie

Žerucha peruánska (Maca peruánska) 200 mg
Indický ženšen (Vitánie snodárná) 150 mg
Extrakt z kakaa (Theobroma Cacao) 100 mg
Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris) 100 mg
Muira puama 100 mg
Vitamín C 80 mg
Angelika čínska 60 mg
Damiána pravá 50 mg
Zinok 15 mg
Vitamín E 2,5 mg
Vitamín B6 1,2 mg
Vitamín D3 25 μg
Vitamín B12 10 μg

Obsah v dennej dávke. Denná dávka sú dve tabletky.

5 320x hodnocení

Ohlasy zákazníčok

95 % zákazníčok uviedlo,
že sú s prípravkom
FEMINUS spokojné
4,7 z 5

priemerné hodnotenie
od 8 472 zákaznic

i
7 458x
i
215x
i
523x
i
144x
i
132x

*data z prosince 2021

„Je to prírodný preparát a neobsahuje hormóny.“
FEMINUS som si vybrala, pretože je to prírodný preparát a neobsahuje hormóny. Cítim na sebe, že mám viac energie a som po ňom menej unavená. Nie je moc drahý a ide o český produkt. Tento výrobok by som odporučila každej žene, ktorá je v období prechodu.
Jana,54 rokov
„FEMINUS je najlepší. Návaly zmizli a mám viac energie. “
FEMINUS je hlavne prírodný a neobsahuje žiadne hormóny. Po mesačnom užívaní sa cítim menej unavená a mám tiež viac energie. Vyskúšala som aj iné produkty, ale FEMINUS je najlepší, pretože naozaj pomôže, naďalej ho budem používať. Odporúčam všetkým ženám v období prechodu.
Hanka,57 rokov
„Po dvoch týždňoch sa cítím menej unavená.“
Po mesiaci užívania sa cítim fajn, jarná únava pomaly mizne. Po dvoch týždňoch pravidelného užívania zmizla podráždenosť, mám lepšiu náladu, cítim sa menej unavená, ráno sa mi lepšie vstáva - myslím, že účinky sú už poznať. Len s tým libidom neviem. Na to by ste sa museli spýtať môjho muža :-D.
Jana, 46 rokov
„„FEMINUS jednoznačne vedie. Pomáha a zvýšil aj libido.“
Vyskúšala som rad doplnkov stravy na menopauzu. FEMINUS jednoznačne vedie! Nielen, že som s jeho užívaním bez problémov s klimaktériom, aj tak pre mňa osobne je veľkým a nenahraditeľným plusom to, že mi neskutočne zvýšil libido a vo svojich rokoch si užívam sex ako zamlada. Všetkým ženám vrelo odporúčam.
Mariola, 51 rokov
„Som veľmi spokojná.“
Som veľmi spokojná. Po mesiaci používania ťažkosti, ktoré ma trápili, postupne prestali. Ďakujem, že vyrábate tak úžasný prírodný preparát.
Jana Bubnová, 49 rokov
„Cítim sa lepšie, aktivovala som si pravidelné balíčky“
Určite sa po užívaní cítim lepšie, preto som si aktivivala pravidelne balíčky ... už sa na ne teším;)
Lucia, 33 rokov
„Vracia sa mi energia a aj spánok je lepší.“
Produkt FEMINUS ma zaujal tým, že je to český výrobok. Mám prácu, ktorá je na fyzičku a stres. Po FEMINUS sa mi vracia energie a aj spánok je lepšií.
Jana H.,56 rokov
„Po vynechaní sa vrátili príznaky menopauzy.“
FEMINUS ma zaujal hneď po dvoch dňoch užívania zmizli pocity horúčavy, začerveňanie pleti a konečne som mohla spať celú noc.FEMINUS som teraz vynechala 14 dní a vrátili sa mi príznaky menopauzy, okamžité objednávam ďalšie asi bez neho už nebudem moc existovať.
Lenka, 45 rokov
„Odporúčam vyskúšať.“
Dostala som odporúčanie od mojej sestry, tiež som FEMINUS vyskúšala a zmizli alebo výrazne zoslabli predmenštruačné syndrómy (únava, zmena nálad a pod.). Odporúčam produkt vyskúšať, účinky sa nedostavia hneď po 1 tablete, je nutné udržať pravidelné užívanie.
Lenka L.,48 rokov
„Po prvom mesiaci som už nebola unavená. Môžem len odporučiť. “
Hľadala som niečo na únavu a do oka mi padla reklama na FEMINUS. Objednala som si ho a začala užívať. Páči sa mi, že je to česká výroba. Po prvom mesiaci užívania som už nebola taká unavená, zlepšila sa mi kvalita pleti, vlasov a nechtov. FEMINUS užívam asi 4 mesiace a môžem len odporučiť.
Martina Kozáková, 44 rokov
„Zlepšila sa mi pleť a cítím sa menej unavená.“
Dlhú dobu som sa borila s hormonálnou nerovnováhou, ktorá sa v mojom prípade prejavovala únavou, akné a v neposlednom rade nadmerným nočným potením. Po 14-tich dňoch užívania produktu FEMINUS sa mi začala zlepšovať pleť, cítila som sa menej unavená. Skôr ako som vyskúšala FEMINUS, vyskúšala som veľký rad vitamínov a doplnkov stravy a nič mi nepomáhalo.
Karolína, 25 rokov
„Naozaj zaberá. Návaly úplne vymizli“
FEMINUS je z byliniek a naozaj zaberá. V mojom prípade veľmi rýchla zmena k lepšiemu. Problémy s menopauzou úplne vymizli.
Monika, 48 rokov

Objednať FEMINUS

 
Balenie na mesiac (60 tabliet)

Balenie na mesiac (60 tabliet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garancia spokojnosti alebo vrátenia peňazí

Garancia spokojnosti alebo vrátenia peňazí

 

Jednorazový nákup

Jednorázový nákup
na skúšku - doručenie zadarmo po celej SR
€23 za celé balenie

Výhodné mesačné predplatné

Jednorázový nákup
pravidelne - kedykoľvek zrušíte
€20,70 za celé balenie Každý mesiac ušetríte €2,30

Otázky a odpovede

Pro koho je FEMINUS vhodný?+

Produkt FEMINUS je určen pro ženy ve věku od 30 do 60 let, kdy mladším ženám pomáhá zejména zmírnit premenstruační syndrom, zvyšuje jim energii, vitalitu a libido. U žen v období menopauzy zase snižuje nepříjemné příznaky klimakteria jako je nekvalitní spánek, časté návaly horka a dodává jim energii.

Za jak dlouho pocítím první účinky? +

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je Váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. FEMINUS obsahuje ověřené látky na podporu ženské vitality, energie a snížení příznaků menopauzy. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina žen však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání..

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že Vám FEMINUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má FEMINUS vedlejší a nežádoucí účinky? +

FEMINUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z bylin. Hlavní síla produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Pokud nejste na žádnou ze složek v produktu alergická, je pro Vás FEMINUS naprosto bezpečný.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky Vám nehrozí.

PS: Jako téměř každý doplněk stravy je i FEMINUS nevhodný pro těhotné a kojící ženy. Z důvodu obsahu Macy by neměli produkt užívat ženy s endometriózou a myomatózní dělohou. A z důvodu obsahu kotvičníku zemního není vhodný při současném užívání léků na ředění krve.

Je FEMINUS k dostání v lékárnách?+

Ano, doplněk stravy FEMINUS je certifikovaný státním zdravotním ústavem v Praze a je běžně dostupný i v online lékárnách v Česku a na Slovensku. Nicméně zde na našich stránkách si můžete zakoupit produkt přímo od výrobce za nejlepších podmínek a s přidanou hodnotou v podobě dárků, či slevy za pravidelné objednávky.

O nás

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomôžu zlepšiť alebo uľahčiť život. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Naším cieľom je vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšou reklamou je vždy pozitívna recenzia alebo odporúčanie spokojného zákazníka.

Viac o nás

Detailné informácie

Zloženie —  Lepidium meyenii (extrakt 10: 1 z koreňa), Withania somnifera (extrakt 10: 1 z koreňa, 5% withanoloidu), Theobroma cacao (extrakt z plodov, 10% teobromínu), Tribulus terrestris (extrakt zo semien, 60% saponínov ), Ptychopetalum olacoides (extrakt 20: 1 z byliny), Kyselina L-askorbová, Angelica sinensis (extrakt 4: 1 z koreňa), Turnera diffusa (extrakt 10: 1 z byliny), citran zinočnatý, Vitamín E (tokoferol), Vitamín B6 (pyridoxín-hydrochlorid), Vitamín D3 (cholekalciferol), Vitamín B12 (kyanokobalamín), plnidlo: mikrokryštalická celulóza, Maltodextrín, protihrudkujúca látka: Stearan horečnatý.

Odporúčané dávkovanie — Dve tabletky denne počas alebo po jedle zapiť vodou či iným vhodným nápojom.

Upozornenie — Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nenahrádza pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Nie je určený deťom a mládeži. Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Nevhodný pre ženy s endometriózou a myomatóznou maternicou. Nevhodný pri súčasnom užívaní liekov na riedenie krvi.

Hmotnosť balenia — 45 gramov, 1 tabletka = 750 mg

Skladovanie — Uchovávajte v suchu a tme. Pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu priameho slnečného svetla. Ukladajte mimo dosahu detí.

Výrobca — Primulus Group, s.r.o.
Novoveská 2057/5d, 709 00 Ostrava – Mariánské Hory

Hore