Návaly? Potenie? Nespavosť?
Znížte príznaky menopauzy a zvýšte si energiu

Prírodný doplnok stravy pre ženy s obsahom extraktov bylín a vitamínov

  • optimálna hladina hormónov v tele
  • menej návalov a potenia
  • lepší spánok
  • viac energie
  • zvýšenie libida

7 458x hodnotenie

 
doprava zadarmo
prírodné zloženie bez hormónov
spokojných zákazníčok
vyrobené v ČR
certifikované na ministerstve

"Opäť som to ja."

Zažite silu doplnku stravy FEMINUS a spoznajte znova, aké to je mať dostatok energie a chuti do každého dňa. Bez návalov, potenie, a zlé nálady. Pripojte sa k tisícom spokojných zákazníčok, ktoré s nami našli cestu k lepšiemu pocitu z vlastného tela a mysle.

Pretože ste to stále vy – silná, krásna a nezastaviteľná.

35, 45 nebo 60?
FEMINUS funguje pre každú z nás

 

Prírodná sila

FEMINUS sme pripravili z prírodných zložiek bez akýchkoľvek hormónov. Napriek tomu je to jeden z najsilnejších dostupných doplnkov výživy na slovenskom trhu.

Viac energie

Vďaka kombinácii prírodných životabudičov a vitamínov vám FEMINUS dodá energiu na celý deň.

Bez návalov a potenia

Skoncujte s návalmi tepla alebo zimy, nadmerným potením a celkovou nepohodou.

Krajšia pleť, nechty a vlasy

Zmiernia sa vám problémy s pokožkou. Budete mať krajšiu pleť, vlasy aj nechty.

Zlepšenie imunity

Zloženie produktu prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Budete zdravá a plná života.

Kvalitnejší spánok

Menej prevaľovania, rýchlejšie zaspávanie a celkovo kvalitnejší spánok. Ráno sa budete prebúdzať oddýchnutá.

Zvýšenie libida

Pomocou Ašvagandy, damiány pravej a muiry vám zvýšime chuť na sex.

Lepšie sústredenie

Zlepšíme vám duševnú a kognitívnu činnosť. Budete sa lepšie sústrediť, rýchlejšie myslieť a celkovo sa cítiť mentálne lepšie.

Zloženie

Žerucha peruánska (Maca peruánska)

Žerucha peruánska (Maca peruánska)

Obsah v dennej dávke: 200 mg - extrakt 10: 1 z koreň Rastie iba v peruánskych a bolívijských Andách a už od pradávna bola využívaná ako afrodiziakum. Maca peruánska prispieva k fyzickému a duševnému zdraviu, vitalite a vytrvalosti. Má vplyv na plodnosť a je bohatým zdrojom fytoestrogénov.
Indický ženšen / Ašvaganda (Vitánia snodárna)

Indický ženšen / Ašvaganda (Vitánia snodárna)

Obsah v denní dávce: 150 mg – extrakt 10:1 z kořene, 5% withanoloidu Hovorí sa jej bylina mladosti – pôsobí ako antioxidant a prispieva k celkovému omladeniu a spomaleniu známok starnutia. Ide o veľmi komplexnú bylinu a má významné antioxidačné účinky. Má vplyv na duševnú a kognitívnu činnosť, koncentráciu, únavu, duševné zdravie a relaxáciu.
Kakao – extrakt

Kakao – extrakt

Obsah v dennej dávke: 100 mg – extrakt z plodu, 10% teobromínu Kakao obsahuje okolo 300 biologicky aktívnych látok. Ide najmä o antioxidanty a celý rad vitamínov a minerálov. Ďalšou hlavnou, a tiež veľmi dôležitou látkou kakaa je teobromín.
Kotvičník zemný

Kotvičník zemný

Obsah v dennej dávke: 100 mg – extrakt zo semien, 60% saponínov Možno ho poznáte pod jeho latinským menom Tribulus Terrestris. Ide o veľmi obľúbenú bylinku pre mužov aj ženy. Kotvičník ovplyvňuje hormonálnu aktivitu, prispieva k normálnej funkcii močovej a reprodukčnej sústavy. Má vplyv na telový a svalový tonus a energiu. Podporuje aj prirodzenú obranyschopnosť – imunitný systém.
 

Presné zloženie

Žerucha peruánska (Maca peruánska) 200 mg
Indický ženšen (Vitánie snodárná) 150 mg
Extrakt z kakaa (Theobroma Cacao) 100 mg
Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris) 100 mg
Muira puama 100 mg
Vitamín C 80 mg
Angelika čínska 60 mg
Damiána pravá 50 mg
Zinok 15 mg
Vitamín E 2,5 mg
Vitamín B6 1,2 mg
Vitamín D3 25 μg
Vitamín B12 10 μg

Obsah v dennej dávke. Denná dávka sú dve tabletky.

5 320x hodnocení

Ohlasy zákazníčok

95 % zákazníčok uviedlo,
že sú s prípravkom
FEMINUS spokojné
4,7 z 5

priemerné hodnotenie
od 8 472 zákaznic

i
7 458x
i
215x
i
523x
i
144x
i
132x

*data z prosince 2021

„Po užívaní produktu Feminus sa cítim skvele.“
FEMINUS užívam už rok. Vybrala som si ho, pretože je to čisto prírodný český preparát. Som s ním úplne spokojná. Problémy spojené s menopauzou vymizli, cítim sa skvele. Všetkým ženám určite odporúčam FEMINUS.
Ilona, 50 rokov
„Je to prírodný preparát a neobsahuje hormóny.“
FEMINUS som si vybrala, pretože je to prírodný preparát a neobsahuje hormóny. Cítim na sebe, že mám viac energie a som po ňom menej unavená. Nie je moc drahý a ide o český produkt. Tento výrobok by som odporučila každej žene, ktorá je v období prechodu.
Jana, 54 rokov
„Po dvoch týždňoch sa cítím menej unavená.“
Po mesiaci užívania sa cítim fajn, jarná únava pomaly mizne. Po dvoch týždňoch pravidelného užívania zmizla podráždenosť, mám lepšiu náladu, cítim sa menej unavená, ráno sa mi lepšie vstáva - myslím, že účinky sú už poznať. Len s tým libidom neviem. Na to by ste sa museli spýtať môjho muža :-D.
Jana, 46 rokov
„Zlepšila sa mi pleť a cítím sa menej unavená.“
Dlhú dobu som sa borila s hormonálnou nerovnováhou, ktorá sa v mojom prípade prejavovala únavou, akné a v neposlednom rade nadmerným nočným potením. Po 14-tich dňoch užívania produktu FEMINUS sa mi začala zlepšovať pleť, cítila som sa menej unavená. Skôr ako som vyskúšala FEMINUS, vyskúšala som veľký rad vitamínov a doplnkov stravy a nič mi nepomáhalo.
Karolína, 25 rokov
„Som veľmi spokojná.“
S produktom FEMINUS som veľmi spokojná. Pravidelné dodávky poštou sú na jedničku.
Šárka Vlková
„Celkovo sa cítim skvele.“
Užívam FEMINUS už 4 mesiace, ale už po týždni zmizli nočné návaly tepla, nemám nenálady a celkovo sa cítim skvele. Hlavne mi vyhovuje len prírodný prípravok bez chémie.
Karolina, 48 rokov
„Príznaky prechodu sú preč."
Bola som v šoku, keď som si všimla, že som v prechode: návaly, aritmia a nekonečná menštruácia s veľmi silnými bolesťami. Hneď som začala hľadať čo s tým a okamžite som si FEMINUS objednala. Počas menštruácie som dokonca brala 2 dávky, pretože asi ešte nebol účinok taký. Ale s dvojitými dávkami zabral okamžite a teraz beriem 2 tablety denne, ako píšu. Všetky príznaky prechodu sú preč, aj tie o ktorých som nevedela, že k prechodu patrí: Som rada, že som tento zázrak objavila a odporúčam ho všetkým ženám.
Monika Ornetová, 46 rokov
"Mám oveľa viac energie."
Som veľmi spokojná. Používam Feminus menej než mesiac. Návaly takmer úplne zmizli, ak sa nejaký objaví, tak veľmi jemne. Vďaka tomu môžem normálne spať. Mám oveľa viac energie, dokonca nemám poobedné útlmy po jedle.
Lila, 52 rokov
„Zmierňuje u mňa návaly tepla.“
FEMINUS užívam už niekoľko rokov. Skúšala som okrem hormonálnych prípravkov všeličo. Je zatiaľ najlepšie. Zmierňuje u mňa návaly tepla. To znamená z 10-15 za deň na 2-5. Nálady a depresie sa zmenšili na minimum. Veľmi odporúčam!
Hana, 64 rokov
„Vážne to FUNGUJE.“
Zdravím dámy, prášky sú super mala som návaly a šialený potom by som mohla zalievať záhradu :-) a spánok bol tiež na nič no čo vám budem rozprávať prechádza tým snáď každá z nás po užívaní cca 2,5 mesiaca všetko ustálo takže dámy vydržte a zobajte tabletky vážne to FUNGUJE a som v pohode takže DOPORUČUJEM
Šárka, 44 rokov
„Naozaj zaberá. Návaly úplne vymizli“
FEMINUS je z byliniek a naozaj zaberá. V mojom prípade veľmi rýchla zmena k lepšiemu. Problémy s menopauzou úplne vymizli.
Monika, 48 rokov
„Žiadny iný produkt už nemusím užívať.“
Prípravok beriem pravidelne už 2 roky, nemám žiadne problémy, som spokojná. Obsahuje prírodné bylinky aj vitamíny, takže už žiadny iný produkt nemusím užívať.
Andrea, 53 let

Objednať FEMINUS

 
Balenie na mesiac (60 tabliet)

Balenie na mesiac (60 tabliet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garancia spokojnosti alebo vrátenia peňazí

Garancia spokojnosti alebo vrátenia peňazí

 

Jednorazový nákup

 
Jednorázový nákup
Jednorazový nákup
€23 za celé balenie

Pravidelný mesačný odber

Doprava zadarmo
Jednorázový nákup
Pravidelne na vašu adresu - kedykoľvek zrušíte
€23 €20,70 za celé balenie Každý mesiac ušetríte €2,30

5 320x hodnocení

Otázky a odpovede

Pre koho je FEMINUS vhodný?+

Produkt FEMINUS je určený pre všetky ženy, ktoré trápia nepríjemné príznaky menopauzy alebo zvýšená únava a nedostatok energie. Mladším ženám pomáha najmä zmierniť predmenštruačný syndróm, zvyšuje im energiu, vitalitu a libido. U žien v období menopauzy zase znižuje nepríjemné príznaky klimaktéria ako je nekvalitný spánok, časté návaly tepla a dodáva im energiu.

Za ako dlho pocítim prvé účinky? +

Tento fakt je veľmi individuálny. Záleží na mnohých faktoroch. Rozhodujúci je váš vek, fyzická kondícia, stravovacie návyky a pod. FEMINUS obsahuje overené látky na podporu ženskej vitality, energie a zníženie príznakov menopauzy. Podľa doterajších skúseností sa najrýchlejšie účinky dostavujú v priebehu dvoch týždňov, väčšina žien však pocíti rozdiel po jednom až dvoch mesiacoch užívania.

Prečo musím brať dve tablety denne?+

Nechceme robiť nič napoly. Aby sme mali istotu, že vám FEMINUS naozaj pomôže, musí obsahovať dostatok všetkých účinných látok v správnom pomere. Dané množstvo nie sme schopní dať do jednej tablety. Pokiaľ si zabudnete vziať tabletu ráno, hlavu si z toho nerobte, bez problému si môžete vziať večer dve tablety naraz.

Má FEMINUS vedľajšie a nežiaduce účinky? +

FEMINUS je 100% prírodný produkt, ktorý sa skladá iba z vitamínov, minerálov a extraktov z bylín. Hlavná sila produktu je predovšetkým jedinečná kombinácia týchto látok a objem, v ktorom sú obsiahnuté. Všetky zložky sú v lekárňach bežne dostupné a lekármi veľmi často odporúčané. Pokiaľ nie ste na žiadnu zo zložiek v produkte alergická, je pre vás FEMINUS úplne bezpečný.

Nemusíte sa teda obávať, žiadne vedľajšie účinky vám nehrozia.

PS: Ako takmer každý doplnok stravy je aj FEMINUS nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Z dôvodu obsahu macy by nemali produkt užívať ženy s endometriózou a myomatóznou maternicou. A z dôvodu obsahu kotvičníka zemného nie je vhodný pri súčasnom užívaní liekov na riedenie krvi.

Je FEMINUS k dostaniu v lekárňach?+

Áno, doplnok stravy FEMINUS je certifikovaný štátnym zdravotným ústavom v Prahe a je bežne dostupný aj v online lekárňach v Česku a na Slovensku. Avšak tu na našich stránkach si môžete zakúpiť produkt priamo od výrobcu za najlepších podmienok as pridanou hodnotou v podobe darčekov, či zľavy za pravidelné objednávky.

Mohlo by vás zaujímať...

O nás

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomôžu zlepšiť alebo uľahčiť život. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Naším cieľom je vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšou reklamou je vždy pozitívna recenzia alebo odporúčanie spokojného zákazníka.

Viac o nás

Detailné informácie

Zloženie —  Lepidium meyenii (extrakt 10: 1 z koreňa), Withania somnifera (extrakt 10: 1 z koreňa, 5% withanoloidu), Theobroma cacao (extrakt z plodov, 10% teobromínu), Tribulus terrestris (extrakt zo semien, 60% saponínov ), Ptychopetalum olacoides (extrakt 20: 1 z byliny), Kyselina L-askorbová, Angelica sinensis (extrakt 4: 1 z koreňa), Turnera diffusa (extrakt 10: 1 z byliny), citran zinočnatý, Vitamín E (tokoferol), Vitamín B6 (pyridoxín-hydrochlorid), Vitamín D3 (cholekalciferol), Vitamín B12 (kyanokobalamín), plnidlo: mikrokryštalická celulóza, Maltodextrín, protihrudkujúca látka: Stearan horečnatý.

Odporúčané dávkovanie — Dve tabletky denne počas alebo po jedle zapiť vodou či iným vhodným nápojom.

Upozornenie — Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nenahrádza pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Nie je určený deťom a mládeži. Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Nevhodný pre ženy s endometriózou a myomatóznou maternicou. Nevhodný pri súčasnom užívaní liekov na riedenie krvi.

Hmotnosť balenia — 45 gramov, 1 tabletka = 750 mg

Skladovanie — Uchovávajte v suchu a tme. Pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu priameho slnečného svetla. Ukladajte mimo dosahu detí.

Výrobca — Primulus Group, s.r.o.
Novoveská 2057/5d, 709 00 Ostrava – Mariánské Hory

Hore