Nachádzate se tu: Úvod Blog Estrogén Nepríjemné príznaky menopauzy? Vieme ako sa ich zbaviť.

Nepríjemné príznaky menopauzy? Vieme ako sa ich zbaviť.

Nepríjemné príznaky menopauzy? Vieme ako sa ich zbaviť.

Rovnako ako puberta neminula nikoho, čaká každú ženu viac či menej náročné obdobie menopauzy. Menopauzu sprevádza veľa príznakov, ktoré sa prejavujú v rôznej miere. Tretina žien patrí k tým šťastnejším a prechod z plodnej fázy života prežije bez ťažkostí. Dve tretiny ale v tomto ohľade toľko šťastia nemajú.

Nestabilné hormonálne hladiny v tele dokážu narobiť pekný zmätok, našťastie sú aj tieto problémy riešiteľné. Medzi najčastejšie príznaky menopauzy patrí nepravidelná menštruácia, návaly tepla, problémy so spánkom a nočné potenie, strata libida, priberanie na váhe, zadržiavanie vody, zmeny nálad alebo podráždenosť. Už dávno nie je pravda, že zvládnutie menopauzy rovná sa hormonálna substitučná terapia. Existujú iné a prijateľnejšie metódy.

Zaistite si optimálnu hladinu estrogénu vďaka prírodnému doplnku stravy Feminus. Tento unikátny produkt môžete vyskúšať v akcii s dopravou zadarmo tu.

Ako bojovať s príznakmi menopauzy?

Návaly tepla, nočné potenie, bolesť hlavy, nárast hmotnosti a ďalšie príznaky sa dajú zmierniť prírodnými doplnky stravy.

Ak ženy hľadajú najrýchlejšie riešenie, mali by siahnuť po prírodných doplnkoch stravy.

Je nám jasné, čo vás napadlo ako prvé. Naozaj dokážu doplnky stravy pomôcť pri boji s negatívnymi príznakmi menopauzy? Zvýšiť libido, energiu a znížiť nepríjemné potenie a návaly horúčavy? Áno, dokážu, ale je dôležité si vedieť vybrať. K tomu, aby bol prírodný doplnok stravy účinný, musí obsahovať účinné látky v správnom množstve. Patria medzi ne vitamíny (D3, B6, B12, C, E), minerály (zinok) a extrakty z bylín (napr. kotvičník zemný, angelika čínska, ašvaganda, maca).

Ak hľadáte doplnok stravy obsahujúci všetky uvedené látky v správnom množstve a pomere, vyskúšajte 100% prírodný produkt Feminus vyrobený v ČR a bojujúci s príznakmi ženskej menopauzy.

Doplnok stravy Feminus: naozaj funguje?

Český doplnok stravy s certifikáciou Štátneho zdravotného ústavu v Prahe.

Tím ľudí, ktorí stoja za unikátnym doplnkom stravy FEMINUS, má na túto otázku jasnú odpoveď: "FEMINUS je kvalitný český produkt. Jedinečné zloženie účinných látok je zodpovedné za silu tohto produktu. " Ak hľadáte naozaj kvalitný doplnok stravy zaručujúci dostatočné dávkovanie účinných látok, je FEMINUS najlepšia voľba. Svojim zložením ide o jeden z najsilnejších produktov na trhu a je certifikovaný Štátnym zdravotným ústavom v Prahe. Presvedčte sa o sile tohto produktu samy. Znížte nepríjemné príznaky ženského prechodu a podporte svoju ženskú energiu a libido.

FEMINUS teraz v akcii s dopravou zadarmo po celej SR si môžete zakúpiť tu.Vyskúšať FEMINUS

Späť na prehľad

Mohlo by vás zaujímať...

Objednať FEMINUS

 
Balenie na mesiac (60 tabliet)

Balenie na mesiac (60 tabliet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garancia spokojnosti alebo vrátenia peňazí

Garancia spokojnosti alebo vrátenia peňazí

 

Jednorazový nákup

 
Jednorázový nákup
Jednorazový nákup
€23 za celé balenie

Pravidelný mesačný odber

Doprava zadarmo
Jednorázový nákup
Pravidelne na vašu adresu - kedykoľvek zrušíte
€23 €20,70 za celé balenie Každý mesiac ušetríte €2,30

Otázky a odpovede

Pre koho je FEMINUS vhodný?+

Produkt FEMINUS je určený pre všetky ženy, ktoré trápia nepríjemné príznaky menopauzy alebo zvýšená únava a nedostatok energie. Mladším ženám pomáha najmä zmierniť predmenštruačný syndróm, zvyšuje im energiu, vitalitu a libido. U žien v období menopauzy zase znižuje nepríjemné príznaky klimaktéria ako je nekvalitný spánok, časté návaly tepla a dodáva im energiu.

Za ako dlho pocítim prvé účinky? +

Tento fakt je veľmi individuálny. Záleží na mnohých faktoroch. Rozhodujúci je váš vek, fyzická kondícia, stravovacie návyky a pod. FEMINUS obsahuje overené látky na podporu ženskej vitality, energie a zníženie príznakov menopauzy. Podľa doterajších skúseností sa najrýchlejšie účinky dostavujú v priebehu dvoch týždňov, väčšina žien však pocíti rozdiel po jednom až dvoch mesiacoch užívania.

Prečo musím brať dve tablety denne?+

Nechceme robiť nič napoly. Aby sme mali istotu, že vám FEMINUS naozaj pomôže, musí obsahovať dostatok všetkých účinných látok v správnom pomere. Dané množstvo nie sme schopní dať do jednej tablety. Pokiaľ si zabudnete vziať tabletu ráno, hlavu si z toho nerobte, bez problému si môžete vziať večer dve tablety naraz.

Má FEMINUS vedľajšie a nežiaduce účinky? +

FEMINUS je 100% prírodný produkt, ktorý sa skladá iba z vitamínov, minerálov a extraktov z bylín. Hlavná sila produktu je predovšetkým jedinečná kombinácia týchto látok a objem, v ktorom sú obsiahnuté. Všetky zložky sú v lekárňach bežne dostupné a lekármi veľmi často odporúčané. Pokiaľ nie ste na žiadnu zo zložiek v produkte alergická, je pre vás FEMINUS úplne bezpečný.

Nemusíte sa teda obávať, žiadne vedľajšie účinky vám nehrozia.

PS: Ako takmer každý doplnok stravy je aj FEMINUS nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Z dôvodu obsahu macy by nemali produkt užívať ženy s endometriózou a myomatóznou maternicou. A z dôvodu obsahu kotvičníka zemného nie je vhodný pri súčasnom užívaní liekov na riedenie krvi.

Je FEMINUS k dostaniu v lekárňach?+

Áno, doplnok stravy FEMINUS je certifikovaný štátnym zdravotným ústavom v Prahe a je bežne dostupný aj v online lekárňach v Česku a na Slovensku. Avšak tu na našich stránkach si môžete zakúpiť produkt priamo od výrobcu za najlepších podmienok as pridanou hodnotou v podobe darčekov, či zľavy za pravidelné objednávky.

O nás

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomôžu zlepšiť alebo uľahčiť život. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Naším cieľom je vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšou reklamou je vždy pozitívna recenzia alebo odporúčanie spokojného zákazníka.

Viac o nás

Hore