Nachádzate se tu: Úvod Blog Estrogén Prírodné afrodiziaká dokážu zapáliť vášeň

Prírodné afrodiziaká dokážu zapáliť vášeň

Martina Sznapková
17. 5. 2022
Prírodné afrodiziaká dokážu zapáliť vášeň

Osnova:
Čo afrodiziaká dokážu?
Farmaceutiká alebo prírodné afrodiziaká?
Chilli papričky
Ustrice
Ananás, maliny a jahody
Čokoláda
Cesnak a cibuľa
Červené víno a šampanské
Zázvor
Goji
Špargľa
Granátové jablko
Bylinky
Záver

Nehovorí sa nadarmo, že láska prechádza žalúdkom. Dobré jedlo prináša nielen príjemné pocity, niektoré potraviny majú navyše vynikajúce afrodiziakálne účinky. Dokážu uvoľniť telo a zvýšiť sexuálny apetít.

Čo afrodiziaká dokážu?

Afrodiziaká sú akékoľvek látky, ktoré povzbudzujú sexuálny inštinkt, zvyšujú sexuálny výkon a apetít a vyvolávajú túžbu. Patrí medzi ne množstvo potravín a rastlín, niektoré ovplyvňujú mozgovú činnosť, iné zvyšujú prietok krvi v panvovej oblasti alebo pomáhajú s produkciou pohlavných hormónov.

Niektoré afrodiziaká zvyšujú libido a pôsobia zároveň na ženy aj mužov. Potom sú tu ale aj afrodiziaká, ktoré pôsobia hlavne na ženy tým, že zvyšujú prietok krvi a citlivosť v pohlavných orgánoch. Afrodiziaká pre mužov zase dokážu zrýchliť nástup erekcie alebo oddialiť ejakuláciu.

Farmaceutiká alebo prírodné afrodiziaká?

Hovoríte si, prečo skúšať účinky „obyčajných“ potravín, keď nám reklamy sľubujú zaručený a silný efekt najrôznejších farmaceutických preparátov? Prírodné afrodiziaká majú oproti tým z lekární minimum vedľajších účinkov a sú všeobecne bezpečnejšie. Ich vplyv je však miernejší.

Vyskúšajte naše tipy na prírodné afrodiziaká:

Chilli papričky

Chilli papričky sú jedným z najznámejších prírodných afrodiziak. Dodávajú energiu, zlepšujú prekrvenie celého tela a citlivosť pohlavných orgánov.

Ustrice

Dary mora majú zaujímavú chuť aj afrodiziakálne účinky. Najznámejšími morskými plodmi, ktoré pôsobia na libido žien aj mužov, sú ustrice. Navyše majú veľa vitamínov a obsahujú zinok, ktorý je nevyhnutný na tvorbu serotonínu, takzvaného hormónu šťastia, u ktorého sa predpokladá, že hrá úlohu pri zvyšovaní sexuálneho apetítu.

Ananás, maliny a jahody

Afrodiziakálne účinky má viac druhov ovocia, najsilnejšími sa však môžu pochváliť jahody, maliny a ananás. Maliny a jahody sú bohaté na zinok, ananás má navyše dobrý detoxikačný účinok a obsahuje množstvo vitamínu C. Jahody sa často kombinujú so šampanským, ďalším účinným afrodiziakom. Oveľa lepšie ale telo účinné látky vstrebáva v kombinácii s mliečnymi produktmi, napríklad tvarohom, kyslou smotanou alebo zmrzlinou.

Čokoláda

Kvalitná čokoláda s obsahom aspoň 70% kakaa obsahuje antioxidanty aj minerály, taktiež má povzbudzujúce účinky na našu náladu i sexuálny život. Čokoláda je za prírodné afrodiziakum považovaná už veľmi dlho vďaka tomu, že obsahuje zložky, ktoré sú spojené so zvyšovaním už spomínaného serotonínu v mozgu.

Cesnak a cibuľa

Práve cesnak a cibuľa na prvý pohľad vyzerajú, že vášeň skôr zabíja, než povzbudzujú. Opak je ale pravdou, majú v sebe totiž látky, ktoré vedia rozprúdiť krvný obeh, čo je pre sexuálny apetít nevyhnutné. Práve pri tejto zelenine je ale obzvlášť dôležitý rovnaký vkus oboch partnerov.

Červené víno a šampanské

Malé množstvo červeného vína alebo šampanského vie prebudiť zmysly, povzbudiť náladu aj zlepšiť potenciu. Ale pozor na množstvo! Keď sa to s alkoholom preženie, má tlmiace účinky a dochádza k presnému opaku!

Zázvor

Zázvor vie rozprúdiť telo aj aktivovať zmysly. Navyše napomáha k rýchlejšiemu spaľovaniu tukov. Konzumuje sa jeho koreň, či už surový, varený alebo kandizovaný.

Goji

Toto drobné exotické ovocie sa prezýva ovocie radosti či dlhovekosti. Pôsobí ako afrodiziakum a dokonca pomáha pri liečbe neplodnosti. Najväčšiu silu má šťava z čerstvých plodov.

Špargľa

Špargľa je skvelým zdrojom energie, ktorý obsahuje úctyhodné množstvo vitamínov a minerálov. Jeho pravidelná konzumácia stimuluje pohlavné hormóny, čo má pozitívny vplyv na libido.

Granátové jablko

Ďalšie ovocie s afrodiziakálnymi účinkami je granátové jablko. Pozitívne účinky má hlavne u mužov, u ktorých zvyšuje potenciu a zlepšuje erekciu.

Bylinky

Bola by škoda nespomenúť aj bylinky, ktoré majú na sexuálny život priaznivý vplyv. Na prvý pohľad síce nevyzerajú tak atraktívne ako jahody so šampanským alebo červené víno s ustricami, môžu sa ale pochváliť naozaj silnými účinkami.

Medzi afrodiziakálne bylinky patrí maca peruánska, ktorá pomáha optimalizovať hormonálne hladiny a podporuje plodnosť, vitalitu aj celkové zdravie.

Ženšen pravý zvyšuje libido, predlžuje dĺžku aj intenzitu pohlavného styku a mužom pomáha s liečbou erektilnej dysfunkcie.

Chuť na sex dokáže posilniť kotvičník zemný, navyše zvyšuje hladiny pohlavných hormónov aj prirodzenú obranyschopnosť.

Damiána pravá zase podporuje sexuálne zdravie a prispieva k duševnej pohode a dobrým (nielen sexuálnym) vzťahom.

Záver

Možností, ako okoreniť svoj sexuálny život, je v dnešnej dobe nepreberné množstvo. Tým najlepším afrodiziakom je ale naše zdravie!

Len málo kto sa cíti príťažlivo, keď trpí zdravotnými problémami alebo ho trápi nadváha. Základným pravidlom uspokojivého sexuálneho života je cítiť sa dobre a mať zdravé sebavedomie.

Späť na prehľad

Objednať FEMINUS

 
Balenie na mesiac (60 tabliet)

Balenie na mesiac (60 tabliet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garancia spokojnosti alebo vrátenia peňazí

Garancia spokojnosti alebo vrátenia peňazí

 

Jednorazový nákup

Jednorázový nákup
na skúšku - doručenie zadarmo po celej SR
€23 za celé balenie

Výhodné mesačné predplatné

Jednorázový nákup
pravidelne - kedykoľvek zrušíte
€20,70 za celé balenie Každý mesiac ušetríte €2,30

Otázky a odpovede

Pro koho je FEMINUS vhodný?+

Produkt FEMINUS je určen pro ženy ve věku od 30 do 60 let, kdy mladším ženám pomáhá zejména zmírnit premenstruační syndrom, zvyšuje jim energii, vitalitu a libido. U žen v období menopauzy zase snižuje nepříjemné příznaky klimakteria jako je nekvalitní spánek, časté návaly horka a dodává jim energii.

Za jak dlouho pocítím první účinky? +

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je Váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. FEMINUS obsahuje ověřené látky na podporu ženské vitality, energie a snížení příznaků menopauzy. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina žen však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání..

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že Vám FEMINUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má FEMINUS vedlejší a nežádoucí účinky? +

FEMINUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z bylin. Hlavní síla produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Pokud nejste na žádnou ze složek v produktu alergická, je pro Vás FEMINUS naprosto bezpečný.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky Vám nehrozí.

PS: Jako téměř každý doplněk stravy je i FEMINUS nevhodný pro těhotné a kojící ženy. Z důvodu obsahu Macy by neměli produkt užívat ženy s endometriózou a myomatózní dělohou. A z důvodu obsahu kotvičníku zemního není vhodný při současném užívání léků na ředění krve.

Je FEMINUS k dostání v lékárnách?+

Ano, doplněk stravy FEMINUS je certifikovaný státním zdravotním ústavem v Praze a je běžně dostupný i v online lékárnách v Česku a na Slovensku. Nicméně zde na našich stránkách si můžete zakoupit produkt přímo od výrobce za nejlepších podmínek a s přidanou hodnotou v podobě dárků, či slevy za pravidelné objednávky.

O nás

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomôžu zlepšiť alebo uľahčiť život. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Naším cieľom je vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšou reklamou je vždy pozitívna recenzia alebo odporúčanie spokojného zákazníka.

Viac o nás

Hore