Naozaj pomáha?

Poznáte to. Drvivá väčšina referencií, ktoré nájdete na webe, sú výmysly firiem.

Dovoľte nám preto, aby sme vám teraz predstavili reálne skúsenosti českých a slovenských žien, ktorým FEMINUS naozaj pomohol.

95 % zákazníčok uviedlo,
že sú s prípravkom
FEMINUS spokojné
4,7 z 5

priemerné hodnotenie
od 8 472 zákaznic

i
5 320x
i
344x
i
523x
i
144x
i
116x

* data z března 2022

Jana,54 rokov
Jana,54 rokov
„Je to prírodný preparát a neobsahuje hormóny.“
FEMINUS som si vybrala, pretože je to prírodný preparát a neobsahuje hormóny. Cítim na sebe, že mám viac energie a som po ňom menej unavená. Nie je moc drahý a ide o český produkt. Tento výrobok by som odporučila každej žene, ktorá je v období prechodu.
Hanka,57 rokov
Hanka,57 rokov
„FEMINUS je najlepší. Návaly zmizli a mám viac energie. “
FEMINUS je hlavne prírodný a neobsahuje žiadne hormóny. Po mesačnom užívaní sa cítim menej unavená a mám tiež viac energie. Vyskúšala som aj iné produkty, ale FEMINUS je najlepší, pretože naozaj pomôže, naďalej ho budem používať. Odporúčam všetkým ženám v období prechodu.
Jana, 46 rokov
Jana, 46 rokov
„Po dvoch týždňoch sa cítím menej unavená.“
Po mesiaci užívania sa cítim fajn, jarná únava pomaly mizne. Po dvoch týždňoch pravidelného užívania zmizla podráždenosť, mám lepšiu náladu, cítim sa menej unavená, ráno sa mi lepšie vstáva - myslím, že účinky sú už poznať. Len s tým libidom neviem. Na to by ste sa museli spýtať môjho muža :-D.
Lila, 52
Lila, 52
"Mám oveľa viac energie."
Som veľmi spokojná. Používam Feminus menej než mesiac. Návaly takmer úplne zmizli, ak sa nejaký objaví, tak veľmi jemne. Vďaka tomu môžem normálne spať. Mám oveľa viac energie, dokonca nemám poobedné útlmy po jedle.
Mariola, 51 rokov
Mariola, 51 rokov
„„FEMINUS jednoznačne vedie. Pomáha a zvýšil aj libido.“
Vyskúšala som rad doplnkov stravy na menopauzu. FEMINUS jednoznačne vedie! Nielen, že som s jeho užívaním bez problémov s klimaktériom, aj tak pre mňa osobne je veľkým a nenahraditeľným plusom to, že mi neskutočne zvýšil libido a vo svojich rokoch si užívam sex ako zamlada. Všetkým ženám vrelo odporúčam.
Jana Bubnová, 49 rokov
Jana Bubnová, 49 rokov
„Som veľmi spokojná.“
Som veľmi spokojná. Po mesiaci používania ťažkosti, ktoré ma trápili, postupne prestali. Ďakujem, že vyrábate tak úžasný prírodný preparát.
Lucia, 33 rokov
Lucia, 33 rokov
„Cítim sa lepšie, aktivovala som si pravidelné balíčky“
Určite sa po užívaní cítim lepšie, preto som si aktivivala pravidelne balíčky ... už sa na ne teším;)
Jana H.,56 rokov
Jana H.,56 rokov
„Vracia sa mi energia a aj spánok je lepší.“
Produkt FEMINUS ma zaujal tým, že je to český výrobok. Mám prácu, ktorá je na fyzičku a stres. Po FEMINUS sa mi vracia energie a aj spánok je lepšií.
Lenka, 45 rokov
Lenka, 45 rokov
„Po vynechaní sa vrátili príznaky menopauzy.“
FEMINUS ma zaujal hneď po dvoch dňoch užívania zmizli pocity horúčavy, začerveňanie pleti a konečne som mohla spať celú noc.FEMINUS som teraz vynechala 14 dní a vrátili sa mi príznaky menopauzy, okamžité objednávam ďalšie asi bez neho už nebudem moc existovať.
Lenka L.,48 rokov
Lenka L.,48 rokov
„Odporúčam vyskúšať.“
Dostala som odporúčanie od mojej sestry, tiež som FEMINUS vyskúšala a zmizli alebo výrazne zoslabli predmenštruačné syndrómy (únava, zmena nálad a pod.). Odporúčam produkt vyskúšať, účinky sa nedostavia hneď po 1 tablete, je nutné udržať pravidelné užívanie.
Martina Kozáková, 44 rokov
Martina Kozáková, 44 rokov
„Po prvom mesiaci som už nebola unavená. Môžem len odporučiť. “
Hľadala som niečo na únavu a do oka mi padla reklama na FEMINUS. Objednala som si ho a začala užívať. Páči sa mi, že je to česká výroba. Po prvom mesiaci užívania som už nebola taká unavená, zlepšila sa mi kvalita pleti, vlasov a nechtov. FEMINUS užívam asi 4 mesiace a môžem len odporučiť.
Karolína, 25 rokov
Karolína, 25 rokov
„Zlepšila sa mi pleť a cítím sa menej unavená.“
Dlhú dobu som sa borila s hormonálnou nerovnováhou, ktorá sa v mojom prípade prejavovala únavou, akné a v neposlednom rade nadmerným nočným potením. Po 14-tich dňoch užívania produktu FEMINUS sa mi začala zlepšovať pleť, cítila som sa menej unavená. Skôr ako som vyskúšala FEMINUS, vyskúšala som veľký rad vitamínov a doplnkov stravy a nič mi nepomáhalo.
Monika, 48 rokov
Monika, 48 rokov
„Naozaj zaberá. Návaly úplne vymizli“
FEMINUS je z byliniek a naozaj zaberá. V mojom prípade veľmi rýchla zmena k lepšiemu. Problémy s menopauzou úplne vymizli.
Andrea, 53 let
Andrea, 53 let
„Žiadny iný produkt už nemusím užívať.“
Prípravok beriem pravidelne už 2 roky, nemám žiadne problémy, som spokojná. Obsahuje prírodné bylinky aj vitamíny, takže už žiadny iný produkt nemusím užívať.
Uršula Kovalyk, 52 let
Uršula Kovalyk, 52 let
„Ono to naozaj po 3 týždňoch zafungovalo.“
Po menopauze som cítila neuveriteľnú únavu, zhoršila sa mi pamäť a nastúpila insomnia. Hľadal som prípravok, ktorý by bol vytvorený z prírodných komponentov, zároveň bol vytvorený odborníčkami a bol "skontrolovaný" aj SÚKL. Našla som feminus na webe, vyskúšala som prvé balenie a ono to naozaj po 3 týždňoch zafungovalo. Beriem ho už polroka pravidelne. Veľmi sa mi páči aj jeho názov. Každému hovorím, že beriem feministické tablety. :)
Milena, 58 let
Milena, 58 let
„Užíváním Feminusu jsem se vrátila k původnímu stavu.“
Dobrý den, vždycky jsem se v noci potila, ale po přechodu jsem spala v louži a musela se v noci převléct. Užíváním Feminusu jsem se vrátila k původnímu stavu. To bylo pro mě nejdůležitější. Děkuji za výrobek.
Anna, 50 let
Anna, 50 let
„Som veľmi spokojná."
Po niekoľko mesačnom užívaní som veľmi spokojná... výkyvy menopauzy sa stabilizovali... ďakujem
Norbert Skoupa z TopBlog.sk
Norbert Skoupa z TopBlog.sk
„Skutočne funguje."
Členka mojej rodiny si Feminus naozaj pochvaľuje, takže skutočne funguje. Okrem toho je Feminus voľne dostupným doplnkom výživy bez predpisu, takže ho môže vyskúšať každá žena, ktorá pociťuje pokles libida, alebo len chce vyskúšať jeho priaznivé účinky. Viac na https://topblog.sk/feminus-recenzia/.

Máte už FEMINUS?
Napíšte nám, ako sa vám osvedčil.

Prosíme o priloženie Vašej fotografie s produktom FEMINUS (veľká, alebo malá krabička produktu) o veľkosti maximálne 5MB. Ďakujeme.

Spočitajte a zaokrúhlite (42.6 + 26.9) *

Údaje označené hviezdičkou a tučne sú povinné.

Objednať FEMINUS

 
Balenie na mesiac (60 tabliet)

Balenie na mesiac (60 tabliet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garancia spokojnosti alebo vrátenia peňazí

Garancia spokojnosti alebo vrátenia peňazí

 

Jednorazový nákup

Jednorázový nákup
na skúšku - doručenie zadarmo po celej SR
€23 za celé balenie

Výhodné mesačné predplatné

Jednorázový nákup
pravidelne - kedykoľvek zrušíte
€20,70 za celé balenie Každý mesiac ušetríte €2,30

Otázky a odpovede

Pro koho je FEMINUS vhodný?+

Produkt FEMINUS je určen pro ženy ve věku od 30 do 60 let, kdy mladším ženám pomáhá zejména zmírnit premenstruační syndrom, zvyšuje jim energii, vitalitu a libido. U žen v období menopauzy zase snižuje nepříjemné příznaky klimakteria jako je nekvalitní spánek, časté návaly horka a dodává jim energii.

Za jak dlouho pocítím první účinky? +

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je Váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. FEMINUS obsahuje ověřené látky na podporu ženské vitality, energie a snížení příznaků menopauzy. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina žen však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání..

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že Vám FEMINUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má FEMINUS vedlejší a nežádoucí účinky? +

FEMINUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z bylin. Hlavní síla produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Pokud nejste na žádnou ze složek v produktu alergická, je pro Vás FEMINUS naprosto bezpečný.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky Vám nehrozí.

PS: Jako téměř každý doplněk stravy je i FEMINUS nevhodný pro těhotné a kojící ženy. Z důvodu obsahu Macy by neměli produkt užívat ženy s endometriózou a myomatózní dělohou. A z důvodu obsahu kotvičníku zemního není vhodný při současném užívání léků na ředění krve.

Je FEMINUS k dostání v lékárnách?+

Ano, doplněk stravy FEMINUS je certifikovaný státním zdravotním ústavem v Praze a je běžně dostupný i v online lékárnách v Česku a na Slovensku. Nicméně zde na našich stránkách si můžete zakoupit produkt přímo od výrobce za nejlepších podmínek a s přidanou hodnotou v podobě dárků, či slevy za pravidelné objednávky.

O nás

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomôžu zlepšiť alebo uľahčiť život. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Naším cieľom je vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšou reklamou je vždy pozitívna recenzia alebo odporúčanie spokojného zákazníka.

Viac o nás

Hore