Naozaj pomáha?

Poznáte to. Drvivá väčšina referencií, ktoré nájdete na webe, sú výmysly firiem.

Dovoľte nám preto, aby sme vám teraz predstavili reálne skúsenosti českých a slovenských žien, ktorým FEMINUS naozaj pomohol.

95 % zákazníčok uviedlo,
že sú s prípravkom
FEMINUS spokojné
4,7 z 5

priemerné hodnotenie
od 8 472 zákaznic

i
5 320x
i
344x
i
523x
i
144x
i
116x

* data z března 2022

Ilona, 50 rokov
„Po užívaní produktu Feminus sa cítim skvele.“
FEMINUS užívam už rok. Vybrala som si ho, pretože je to čisto prírodný český preparát. Som s ním úplne spokojná. Problémy spojené s menopauzou vymizli, cítim sa skvele. Všetkým ženám určite odporúčam FEMINUS.
Šárka Vlková
„Som veľmi spokojná.“
S produktom FEMINUS som veľmi spokojná. Pravidelné dodávky poštou sú na jedničku.
Karolina, 48 rokov
„Celkovo sa cítim skvele.“
Užívam FEMINUS už 4 mesiace, ale už po týždni zmizli nočné návaly tepla, nemám nenálady a celkovo sa cítim skvele. Hlavne mi vyhovuje len prírodný prípravok bez chémie.
Monika Ornetová, 46 rokov
„Príznaky prechodu sú preč."
Bola som v šoku, keď som si všimla, že som v prechode: návaly, aritmia a nekonečná menštruácia s veľmi silnými bolesťami. Hneď som začala hľadať čo s tým a okamžite som si FEMINUS objednala. Počas menštruácie som dokonca brala 2 dávky, pretože asi ešte nebol účinok taký. Ale s dvojitými dávkami zabral okamžite a teraz beriem 2 tablety denne, ako píšu. Všetky príznaky prechodu sú preč, aj tie o ktorých som nevedela, že k prechodu patrí: Som rada, že som tento zázrak objavila a odporúčam ho všetkým ženám.
Jana, 54 rokov
„Je to prírodný preparát a neobsahuje hormóny.“
FEMINUS som si vybrala, pretože je to prírodný preparát a neobsahuje hormóny. Cítim na sebe, že mám viac energie a som po ňom menej unavená. Nie je moc drahý a ide o český produkt. Tento výrobok by som odporučila každej žene, ktorá je v období prechodu.
Šárka, 44 rokov
„Vážne to FUNGUJE.“
Zdravím dámy, prášky sú super mala som návaly a šialený potom by som mohla zalievať záhradu :-) a spánok bol tiež na nič no čo vám budem rozprávať prechádza tým snáď každá z nás po užívaní cca 2,5 mesiaca všetko ustálo takže dámy vydržte a zobajte tabletky vážne to FUNGUJE a som v pohode takže DOPORUČUJEM
Jana, 46 rokov
„Po dvoch týždňoch sa cítím menej unavená.“
Po mesiaci užívania sa cítim fajn, jarná únava pomaly mizne. Po dvoch týždňoch pravidelného užívania zmizla podráždenosť, mám lepšiu náladu, cítim sa menej unavená, ráno sa mi lepšie vstáva - myslím, že účinky sú už poznať. Len s tým libidom neviem. Na to by ste sa museli spýtať môjho muža :-D.
Hana, 64 rokov
„Zmierňuje u mňa návaly tepla.“
FEMINUS užívam už niekoľko rokov. Skúšala som okrem hormonálnych prípravkov všeličo. Je zatiaľ najlepšie. Zmierňuje u mňa návaly tepla. To znamená z 10-15 za deň na 2-5. Nálady a depresie sa zmenšili na minimum. Veľmi odporúčam!
Lila, 52 rokov
"Mám oveľa viac energie."
Som veľmi spokojná. Používam Feminus menej než mesiac. Návaly takmer úplne zmizli, ak sa nejaký objaví, tak veľmi jemne. Vďaka tomu môžem normálne spať. Mám oveľa viac energie, dokonca nemám poobedné útlmy po jedle.
Karolína, 25 rokov
„Zlepšila sa mi pleť a cítím sa menej unavená.“
Dlhú dobu som sa borila s hormonálnou nerovnováhou, ktorá sa v mojom prípade prejavovala únavou, akné a v neposlednom rade nadmerným nočným potením. Po 14-tich dňoch užívania produktu FEMINUS sa mi začala zlepšovať pleť, cítila som sa menej unavená. Skôr ako som vyskúšala FEMINUS, vyskúšala som veľký rad vitamínov a doplnkov stravy a nič mi nepomáhalo.
Hanka, 57 rokov
„FEMINUS je najlepší. Návaly zmizli a mám viac energie. “
FEMINUS je hlavne prírodný a neobsahuje žiadne hormóny. Po mesačnom užívaní sa cítim menej unavená a mám tiež viac energie. Vyskúšala som aj iné produkty, ale FEMINUS je najlepší, pretože naozaj pomôže, naďalej ho budem používať. Odporúčam všetkým ženám v období prechodu.
Renáta, 38
„Vďaka Feminusu som späť.“
Feminus mi odporučila moja gynekologička. Mám za sebou predčasnú menopauzu a všetky recenzie som čítala s rezervou. Už užívam tretí mesiac a neľutujem. Zmizli návaly tepla, mohla som opäť spať, energia sa mi vrátila a povedzme si úprimne - zlepšil sa intímny sexuálny život - prestala som mávať problémy so suchosťou, čo si okrem mňa pochvaľuje aj môj manžel ;) Pred diagnózou som sa cítila mladšie než je môj skutočný vek, po diagnóze som sa časom cítila fyzicky aj psychicky o 20 rokov staršie, čo sa reálne odrážalo v mojom súkromnom, pracovnom a sociálnom živote. Vďaka Feminusu som späť - vitaj môj starý život :D
Mariola, 51 rokov
„„FEMINUS jednoznačne vedie. Pomáha a zvýšil aj libido.“
Vyskúšala som rad doplnkov stravy na menopauzu. FEMINUS jednoznačne vedie! Nielen, že som s jeho užívaním bez problémov s klimaktériom, aj tak pre mňa osobne je veľkým a nenahraditeľným plusom to, že mi neskutočne zvýšil libido a vo svojich rokoch si užívam sex ako zamlada. Všetkým ženám vrelo odporúčam.
Jana Bubnová, 49 rokov
„Som veľmi spokojná.“
Som veľmi spokojná. Po mesiaci používania ťažkosti, ktoré ma trápili, postupne prestali. Ďakujem, že vyrábate tak úžasný prírodný preparát.
Lucia, 33 rokov
„Cítim sa lepšie, aktivovala som si pravidelné balíčky“
Určite sa po užívaní cítim lepšie, preto som si aktivivala pravidelne balíčky ... už sa na ne teším;)
Jana H.,56 rokov
„Vracia sa mi energia a aj spánok je lepší.“
Produkt FEMINUS ma zaujal tým, že je to český výrobok. Mám prácu, ktorá je na fyzičku a stres. Po FEMINUS sa mi vracia energie a aj spánok je lepšií.
Lenka, 45 rokov
„Po vynechaní sa vrátili príznaky menopauzy.“
FEMINUS ma zaujal hneď po dvoch dňoch užívania zmizli pocity horúčavy, začerveňanie pleti a konečne som mohla spať celú noc.FEMINUS som teraz vynechala 14 dní a vrátili sa mi príznaky menopauzy, okamžité objednávam ďalšie asi bez neho už nebudem moc existovať.
Lenka L.,48 rokov
„Odporúčam vyskúšať.“
Dostala som odporúčanie od mojej sestry, tiež som FEMINUS vyskúšala a zmizli alebo výrazne zoslabli predmenštruačné syndrómy (únava, zmena nálad a pod.). Odporúčam produkt vyskúšať, účinky sa nedostavia hneď po 1 tablete, je nutné udržať pravidelné užívanie.
Martina Kozáková, 44 rokov
„Po prvom mesiaci som už nebola unavená. Môžem len odporučiť. “
Hľadala som niečo na únavu a do oka mi padla reklama na FEMINUS. Objednala som si ho a začala užívať. Páči sa mi, že je to česká výroba. Po prvom mesiaci užívania som už nebola taká unavená, zlepšila sa mi kvalita pleti, vlasov a nechtov. FEMINUS užívam asi 4 mesiace a môžem len odporučiť.
Monika, 48 rokov
„Naozaj zaberá. Návaly úplne vymizli“
FEMINUS je z byliniek a naozaj zaberá. V mojom prípade veľmi rýchla zmena k lepšiemu. Problémy s menopauzou úplne vymizli.
Andrea, 53 let
„Žiadny iný produkt už nemusím užívať.“
Prípravok beriem pravidelne už 2 roky, nemám žiadne problémy, som spokojná. Obsahuje prírodné bylinky aj vitamíny, takže už žiadny iný produkt nemusím užívať.
Uršula Kovalyk, 52 let
„Ono to naozaj po 3 týždňoch zafungovalo.“
Po menopauze som cítila neuveriteľnú únavu, zhoršila sa mi pamäť a nastúpila insomnia. Hľadal som prípravok, ktorý by bol vytvorený z prírodných komponentov, zároveň bol vytvorený odborníčkami a bol "skontrolovaný" aj SÚKL. Našla som feminus na webe, vyskúšala som prvé balenie a ono to naozaj po 3 týždňoch zafungovalo. Beriem ho už polroka pravidelne. Veľmi sa mi páči aj jeho názov. Každému hovorím, že beriem feministické tablety. :)
Milena, 58 let
„Užíváním Feminusu jsem se vrátila k původnímu stavu.“
Dobrý den, vždycky jsem se v noci potila, ale po přechodu jsem spala v louži a musela se v noci převléct. Užíváním Feminusu jsem se vrátila k původnímu stavu. To bylo pro mě nejdůležitější. Děkuji za výrobek.
Anna, 50 let
„Som veľmi spokojná."
Po niekoľko mesačnom užívaní som veľmi spokojná... výkyvy menopauzy sa stabilizovali... ďakujem
Norbert Skoupa z TopBlog.sk
„Skutočne funguje."
Členka mojej rodiny si Feminus naozaj pochvaľuje, takže skutočne funguje. Okrem toho je Feminus voľne dostupným doplnkom výživy bez predpisu, takže ho môže vyskúšať každá žena, ktorá pociťuje pokles libida, alebo len chce vyskúšať jeho priaznivé účinky. Viac na https://topblog.sk/feminus-recenzia/.

Máte už FEMINUS?
Napíšte nám, ako sa vám osvedčil.

Prosíme o priloženie Vašej fotografie s produktom FEMINUS (veľká, alebo malá krabička produktu) o veľkosti maximálne 5MB. Ďakujeme.

Spočitajte a zaokrúhlite (42.2 + 31.4) *

Údaje označené hviezdičkou a tučne sú povinné.

Objednať FEMINUS

 
Balenie na mesiac (60 tabliet)

Balenie na mesiac (60 tabliet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garancia spokojnosti alebo vrátenia peňazí

Garancia spokojnosti alebo vrátenia peňazí

 

Jednorazový nákup

 
Jednorázový nákup
Jednorazový nákup
€23 za celé balenie

Pravidelný mesačný odber

Doprava zadarmo
Jednorázový nákup
Pravidelne na vašu adresu - kedykoľvek zrušíte
€23 €20,70 za celé balenie Každý mesiac ušetríte €2,30

Otázky a odpovede

Pre koho je FEMINUS vhodný?+

Produkt FEMINUS je určený pre všetky ženy, ktoré trápia nepríjemné príznaky menopauzy alebo zvýšená únava a nedostatok energie. Mladším ženám pomáha najmä zmierniť predmenštruačný syndróm, zvyšuje im energiu, vitalitu a libido. U žien v období menopauzy zase znižuje nepríjemné príznaky klimaktéria ako je nekvalitný spánok, časté návaly tepla a dodáva im energiu.

Za ako dlho pocítim prvé účinky? +

Tento fakt je veľmi individuálny. Záleží na mnohých faktoroch. Rozhodujúci je váš vek, fyzická kondícia, stravovacie návyky a pod. FEMINUS obsahuje overené látky na podporu ženskej vitality, energie a zníženie príznakov menopauzy. Podľa doterajších skúseností sa najrýchlejšie účinky dostavujú v priebehu dvoch týždňov, väčšina žien však pocíti rozdiel po jednom až dvoch mesiacoch užívania.

Prečo musím brať dve tablety denne?+

Nechceme robiť nič napoly. Aby sme mali istotu, že vám FEMINUS naozaj pomôže, musí obsahovať dostatok všetkých účinných látok v správnom pomere. Dané množstvo nie sme schopní dať do jednej tablety. Pokiaľ si zabudnete vziať tabletu ráno, hlavu si z toho nerobte, bez problému si môžete vziať večer dve tablety naraz.

Má FEMINUS vedľajšie a nežiaduce účinky? +

FEMINUS je 100% prírodný produkt, ktorý sa skladá iba z vitamínov, minerálov a extraktov z bylín. Hlavná sila produktu je predovšetkým jedinečná kombinácia týchto látok a objem, v ktorom sú obsiahnuté. Všetky zložky sú v lekárňach bežne dostupné a lekármi veľmi často odporúčané. Pokiaľ nie ste na žiadnu zo zložiek v produkte alergická, je pre vás FEMINUS úplne bezpečný.

Nemusíte sa teda obávať, žiadne vedľajšie účinky vám nehrozia.

PS: Ako takmer každý doplnok stravy je aj FEMINUS nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Z dôvodu obsahu macy by nemali produkt užívať ženy s endometriózou a myomatóznou maternicou. A z dôvodu obsahu kotvičníka zemného nie je vhodný pri súčasnom užívaní liekov na riedenie krvi.

Je FEMINUS k dostaniu v lekárňach?+

Áno, doplnok stravy FEMINUS je certifikovaný štátnym zdravotným ústavom v Prahe a je bežne dostupný aj v online lekárňach v Česku a na Slovensku. Avšak tu na našich stránkach si môžete zakúpiť produkt priamo od výrobcu za najlepších podmienok as pridanou hodnotou v podobe darčekov, či zľavy za pravidelné objednávky.

Mohlo by vás zajímat...

O nás

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomôžu zlepšiť alebo uľahčiť život. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Naším cieľom je vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšou reklamou je vždy pozitívna recenzia alebo odporúčanie spokojného zákazníka.

Viac o nás

Hore