Čisto prírodná sila bez hormónov.

FEMINUS je 100% prírodný. Aj bez chémie a hormónov sa stáva najsilnejším doplnkom výživy na slovenskom trhu.

FEMINUS spĺňa ohlasovacej povinnosti na Ministerstve poľnohospodárstva a je certifikovaný štátnym zdravotným ústavom v Prahe. Certifikáciu si môžete overiť tu.

doprava zadarmo
prírodné zloženie bez hormónov
spokojných zákazníčok
vyrobené v ČR
certifikované na ministerstve

Podrobné zloženie FEMINUSU

 
Žerucha peruánska (Maca peruánska)

Žerucha peruánska (Maca peruánska)

Obsah v dennej dávke: 200 mg - extrakt 10: 1 z koreň Rastie iba v peruánskych a bolívijských Andách a už od pradávna bola využívaná ako afrodiziakum. Maca peruánska prispieva k fyzickému a duševnému zdraviu, vitalite a vytrvalosti. Má vplyv na plodnosť a je bohatým zdrojom fytoestrogénov.
Indický ženšen / Ašvaganda (Vitánia snodárna)

Indický ženšen / Ašvaganda (Vitánia snodárna)

Obsah v denní dávce: 150 mg – extrakt 10:1 z kořene, 5% withanoloidu Hovorí sa jej bylina mladosti – pôsobí ako antioxidant a prispieva k celkovému omladeniu a spomaleniu známok starnutia. Ide o veľmi komplexnú bylinu a má významné antioxidačné účinky. Má vplyv na duševnú a kognitívnu činnosť, koncentráciu, únavu, duševné zdravie a relaxáciu.
Kakao – extrakt

Kakao – extrakt

Obsah v dennej dávke: 100 mg – extrakt z plodu, 10% teobromínu Kakao obsahuje okolo 300 biologicky aktívnych látok. Ide najmä o antioxidanty a celý rad vitamínov a minerálov. Ďalšou hlavnou, a tiež veľmi dôležitou látkou kakaa je teobromín.
Kotvičník zemný

Kotvičník zemný

Obsah v dennej dávke: 100 mg – extrakt zo semien, 60% saponínov Možno ho poznáte pod jeho latinským menom Tribulus Terrestris. Ide o veľmi obľúbenú bylinku pre mužov aj ženy. Kotvičník ovplyvňuje hormonálnu aktivitu, prispieva k normálnej funkcii močovej a reprodukčnej sústavy. Má vplyv na telový a svalový tonus a energiu. Podporuje aj prirodzenú obranyschopnosť – imunitný systém.
Muira puama (Voňatec vajcovitý)

Muira puama (Voňatec vajcovitý)

Obsah v dennej dávke: 100 mg - extrakt 20: 1 z byliny Má silné afrodiziakálne účinky a pôsobí ako sexuálny stimulant u mužov i žien. Je vedecky dokázané, že pomáha pri liečbe sexuálnej dysfunkcie, vyvoláva chuť na pohlavný styk a zároveň ho predlžuje. Okrem toho harmonizuje hormonálny systém, podporuje plodnosť, zmierňuje menštruačné bolesti aj príznaky spojené s menopauzou.
Angelika čínska (Dong Quai)

Angelika čínska (Dong Quai)

Obsah v dennej dávke: 60 mg - extrakt 4: 1 z koreňa Koreň angeliky obsahuje veľké množstvo esenciálnych olejov, organických kyselín a ich esterov a tiež vitamínov, aminokyselín a sacharidov. Prispieva k normálnej funkcii urogenitálneho systému žien a využíva sa v klimaktériu na zmiernenie príznakov ako návaly či zmeny nálad. Prispieva tiež k rovnováhe ženských hormónov a pomáha pri ťažkostiach s menštruáciou.
Damiána pravá (Pastala roztrúsená)

Damiána pravá (Pastala roztrúsená)

Obsah v dennej dávke: 50 mg - extrakt 10: 1 z byliny Pôsobí ako mierny stimulant, zlepšujúci sústredenie. Používa sa prevažne ako afrodiziakum u žien a zlepšuje zážitok z pohlavného styku. Pri pravidelnom užívaní zmierňuje príznaky menopauzy, frigidity či neplodnosti a upokojuje výkyvy nálad.
Vitamín C

Vitamín C

Obsah v dennej dávke: 80 mg - forma: kyselina L-askorbová Vitamín C (kyselina L-askorbová) je vo vode rozpustná látka, nevyhnutná k životu a udržaniu telesného zdravia. Pôsobí ako antioxidant. Je dôležitý pre tkanivové dýchanie a pri vstrebávaní železa, stimuláciu tvorby bielych a červených krviniek, vývoji kostí, zubov a chrupaviek.
Vitamín E

Vitamín E

Obsah v dennej dávke: 2,5 mg - forma: tokoferol Má pozitívne účinky na tvorbu pohlavných buniek a zvyšuje plodnosť. Nachádza uplatnenie u žien v klimaktériu pre zvýšenie účinku hormonálnej liečby a porúch menštruačného cyklu. Pre FEMINUS slúži ako stabilizátor a antioxidant.
Vitamín B6

Vitamín B6

Obsah v dennej dávke: 1,2 mg - forma: pyridoxín-hydrochlorid Je základným vitamínom potrebným pre zdravý imunitný systém. Pomáha telu produkovať hormóny a chemické látky potrebné pre mozog a pomáha tak obmedziť výskyt depresie a straty pamäti. Prispieva k regulácii hormonálnej aktivity a k zníženiu vyčerpanosti a únavy.
Vitamin D3

Vitamin D3

Obsah v dennej dávke: 25 mikrogramov - forma: cholekalciferol Vitamín D3 patrí k najdôležitejším a zároveň k najviac podceňovaným vitamínom vôbec. Podporuje správnu funkciu imunitného systému, pomáha udržiavať zdravé zuby a kosti, prispieva k normálnej činnosti svalov a je dôležitý pre vstrebávanie a využitie vápnika a fosforu v tele.
Vitamín B12

Vitamín B12

Obsah v dennej dávke: 10 mikrogramov - forma: kyanokobalamin Bojuje proti neustálej únave, bledej pokožke, lámavým nechtom, mravčeniu končekov prstov, výkyvom nálad. Je dôležitý pre metabolizmus, normálne bunkové delenie a proteínovú syntézu.
Zinok

Zinok

Obsah zinku v dennej dávke: 15 mg - forma: citran zinočnatý Ovplyvňuje hormonálnu aktivitu, zvyšuje libido, zvyšuje chuť na sex, zlepšuje plodnosť. Ďalej prispieva k normálnemu stavu nechtov a pokožky, tiež chráni bunky pred oxidatívnym stresom. Jeho nedostatok sa prejavuje únavou, stratou chuti do jedla a zhoršeným stavom kože.

Presné zloženie

Žerucha peruánska (Maca peruánska) 200 mg
Indický ženšen (Vitánie snodárná) 150 mg
Extrakt z kakaa (Theobroma Cacao) 100 mg
Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris) 100 mg
Muira puama 100 mg
Vitamín C 80 mg
Angelika čínska 60 mg
Damiána pravá 50 mg
Zinok 15 mg
Vitamín E 2,5 mg
Vitamín B6 1,2 mg
Vitamín D3 25 μg
Vitamín B12 10 μg

Obsah v dennej dávke. Denná dávka sú dve tabletky.

Detailné informácie

Zloženie —  Lepidium meyenii (extrakt 10: 1 z koreňa), Withania somnifera (extrakt 10: 1 z koreňa, 5% withanoloidu), Theobroma cacao (extrakt z plodov, 10% teobromínu), Tribulus terrestris (extrakt zo semien, 60% saponínov ), Ptychopetalum olacoides (extrakt 20: 1 z byliny), Kyselina L-askorbová, Angelica sinensis (extrakt 4: 1 z koreňa), Turnera diffusa (extrakt 10: 1 z byliny), citran zinočnatý, Vitamín E (tokoferol), Vitamín B6 (pyridoxín-hydrochlorid), Vitamín D3 (cholekalciferol), Vitamín B12 (kyanokobalamín), plnidlo: mikrokryštalická celulóza, Maltodextrín, protihrudkujúca látka: Stearan horečnatý.

Odporúčané dávkovanie — Dve tabletky denne počas alebo po jedle zapiť vodou či iným vhodným nápojom.

Upozornenie — Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nenahrádza pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Nie je určený deťom a mládeži. Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Nevhodný pre ženy s endometriózou a myomatóznou maternicou. Nevhodný pri súčasnom užívaní liekov na riedenie krvi.

Hmotnosť balenia — 45 gramov, 1 tabletka = 750 mg

Skladovanie — Uchovávajte v suchu a tme. Pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu priameho slnečného svetla. Ukladajte mimo dosahu detí.

Výrobca — Primulus Group, s.r.o.
Novoveská 2057/5d, 709 00 Ostrava – Mariánské Hory

O nás

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomôžu zlepšiť alebo uľahčiť život. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Naším cieľom je vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšou reklamou je vždy pozitívna recenzia alebo odporúčanie spokojného zákazníka.

Viac o nás

Objednať FEMINUS

 
Balenie na mesiac (60 tabliet)

Balenie na mesiac (60 tabliet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garancia spokojnosti alebo vrátenia peňazí

Garancia spokojnosti alebo vrátenia peňazí

 

Jednorazový nákup

Jednorázový nákup
na skúšku - doručenie zadarmo po celej SR
€23 za celé balenie

Výhodné mesačné predplatné

Jednorázový nákup
pravidelne - kedykoľvek zrušíte
€20,70 za celé balenie Každý mesiac ušetríte €2,30

Otázky a odpovede

Pro koho je FEMINUS vhodný?+

Produkt FEMINUS je určen pro ženy ve věku od 30 do 60 let, kdy mladším ženám pomáhá zejména zmírnit premenstruační syndrom, zvyšuje jim energii, vitalitu a libido. U žen v období menopauzy zase snižuje nepříjemné příznaky klimakteria jako je nekvalitní spánek, časté návaly horka a dodává jim energii.

Za jak dlouho pocítím první účinky? +

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je Váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. FEMINUS obsahuje ověřené látky na podporu ženské vitality, energie a snížení příznaků menopauzy. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina žen však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání..

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že Vám FEMINUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má FEMINUS vedlejší a nežádoucí účinky? +

FEMINUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z bylin. Hlavní síla produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Pokud nejste na žádnou ze složek v produktu alergická, je pro Vás FEMINUS naprosto bezpečný.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky Vám nehrozí.

PS: Jako téměř každý doplněk stravy je i FEMINUS nevhodný pro těhotné a kojící ženy. Z důvodu obsahu Macy by neměli produkt užívat ženy s endometriózou a myomatózní dělohou. A z důvodu obsahu kotvičníku zemního není vhodný při současném užívání léků na ředění krve.

Je FEMINUS k dostání v lékárnách?+

Ano, doplněk stravy FEMINUS je certifikovaný státním zdravotním ústavem v Praze a je běžně dostupný i v online lékárnách v Česku a na Slovensku. Nicméně zde na našich stránkách si můžete zakoupit produkt přímo od výrobce za nejlepších podmínek a s přidanou hodnotou v podobě dárků, či slevy za pravidelné objednávky.

Hore