Nachádzate se tu: Úvod Blog Motivácia / Osobný rozvoj Ako funguje pravidelný odber produktu Feminus a prečo je výhodný?

Ako funguje pravidelný odber produktu Feminus a prečo je výhodný?

Redakcia Feminus
26. 6. 2023
Máte radi produkt Feminus, ale stále zvažujete, či je pre vás forma pravidelného odberu to pravé? Prečítajte si o tom, ako pravidelný odber funguje a prečo je výhodný.
Ako funguje pravidelný odber produktu Feminus a prečo je výhodný?

Služba pravidelného odberu produktu Feminus vznikla z toho dôvodu, že sme chceli našim zákazníčkam poskytnúť skutočne výhodnú a pohodlnú službu. Vieme, aké náročné je skĺbiť vyzdvihovanie balíčkov, nákupy, prácu a každodenný zhon. Po prihlásení do pravidelného odberu získate najlepšiu cenu produktu na trhu a navyše aj pravidelné doručovanie.

Zvýhodnená cena produktu

Pri pravidelnom odbere získate najlepšiu cenu produktu na trhu. Oproti štandardnej cene jednorazového nákupu ušetríte každý mesiac 2,30 €.

Pravidelné zasielanie - postrážime to za vás

Už nemusíte kupovať produkty Feminus do zásoby, postaráme sa o to, aby ste dostali ďalšie balenie produktu do vašich rúk vo chvíli, keď vám terajšie balenie bude dochádzať.

Je možné predĺžiť frekvenciu zasielania?

Chcete si urobiť pauzu alebo zmeniť frekvenciu zasielania? To nie je žiadny problém. V rámci nášho programu sa na všetkom dohodneme. Stačí zavolať alebo napísať e-mail s vašimi požiadavkami a my zmenu ihneď urobíme.
 

Čo ak chcem pravidelný odber zrušiť?

Pokiaľ chcete pravidelný odber na čas prerušiť alebo zrušiť úplne, stačí nám napísať e-mail alebo zavolať a my pravidelný odber zrušíme.
 

Ako sa za produkt v rámci pravidelného odberu platí

Za produkt Feminus platíte až po doručení. S produktom dostanete faktúru a pokyny na platbu do vašej e-mailovej schránky. Splatnosť je 10 dní. Zaplatiť je možné bezhotovostne (prevodom na bankový účet).
 

Má pravidelný odber ešte nejakú výhodu?

Áno, v rámci pravidelného odberu sa môžete tešiť aj na darčeky, informácie o nových článkoch a zľavách. Navyše ako prvé získate informácie o našich novinkách.
 

Chcem výhodný pravidelný odber

Späť na prehľad

Mohlo by vás zaujímať...

Objednať FEMINUS

 
Balenie na mesiac (60 tabliet)

Balenie na mesiac (60 tabliet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garancia spokojnosti alebo vrátenia peňazí

Garancia spokojnosti alebo vrátenia peňazí

 

Jednorazový nákup

 
Jednorázový nákup
Jednorazový nákup
€23 za celé balenie

Pravidelný mesačný odber

Doprava zadarmo
Jednorázový nákup
Pravidelne na vašu adresu - kedykoľvek zrušíte
€23 €20,70 za celé balenie Každý mesiac ušetríte €2,30

Otázky a odpovede

Pre koho je FEMINUS vhodný?+

Produkt FEMINUS je určený pre všetky ženy, ktoré trápia nepríjemné príznaky menopauzy alebo zvýšená únava a nedostatok energie. Mladším ženám pomáha najmä zmierniť predmenštruačný syndróm, zvyšuje im energiu, vitalitu a libido. U žien v období menopauzy zase znižuje nepríjemné príznaky klimaktéria ako je nekvalitný spánok, časté návaly tepla a dodáva im energiu.

Za ako dlho pocítim prvé účinky? +

Tento fakt je veľmi individuálny. Záleží na mnohých faktoroch. Rozhodujúci je váš vek, fyzická kondícia, stravovacie návyky a pod. FEMINUS obsahuje overené látky na podporu ženskej vitality, energie a zníženie príznakov menopauzy. Podľa doterajších skúseností sa najrýchlejšie účinky dostavujú v priebehu dvoch týždňov, väčšina žien však pocíti rozdiel po jednom až dvoch mesiacoch užívania.

Prečo musím brať dve tablety denne?+

Nechceme robiť nič napoly. Aby sme mali istotu, že vám FEMINUS naozaj pomôže, musí obsahovať dostatok všetkých účinných látok v správnom pomere. Dané množstvo nie sme schopní dať do jednej tablety. Pokiaľ si zabudnete vziať tabletu ráno, hlavu si z toho nerobte, bez problému si môžete vziať večer dve tablety naraz.

Má FEMINUS vedľajšie a nežiaduce účinky? +

FEMINUS je 100% prírodný produkt, ktorý sa skladá iba z vitamínov, minerálov a extraktov z bylín. Hlavná sila produktu je predovšetkým jedinečná kombinácia týchto látok a objem, v ktorom sú obsiahnuté. Všetky zložky sú v lekárňach bežne dostupné a lekármi veľmi často odporúčané. Pokiaľ nie ste na žiadnu zo zložiek v produkte alergická, je pre vás FEMINUS úplne bezpečný.

Nemusíte sa teda obávať, žiadne vedľajšie účinky vám nehrozia.

PS: Ako takmer každý doplnok stravy je aj FEMINUS nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Z dôvodu obsahu macy by nemali produkt užívať ženy s endometriózou a myomatóznou maternicou. A z dôvodu obsahu kotvičníka zemného nie je vhodný pri súčasnom užívaní liekov na riedenie krvi.

Je FEMINUS k dostaniu v lekárňach?+

Áno, doplnok stravy FEMINUS je certifikovaný štátnym zdravotným ústavom v Prahe a je bežne dostupný aj v online lekárňach v Česku a na Slovensku. Avšak tu na našich stránkach si môžete zakúpiť produkt priamo od výrobcu za najlepších podmienok as pridanou hodnotou v podobe darčekov, či zľavy za pravidelné objednávky.

O nás

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomôžu zlepšiť alebo uľahčiť život. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Naším cieľom je vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšou reklamou je vždy pozitívna recenzia alebo odporúčanie spokojného zákazníka.

Viac o nás

Hore