Prečo ženy priberajú v menopauze a ako tomu zabrániť?

Ženy sa vo veku okolo päťdesiatky stretávajú s celým radom zmien. Patrí medzi ne aj priberanie na váhe a zmena postavy, jedným zo sprievodných prejavov menopauzy je totiž spomaľovanie metabolizmu. Menopauza neznamená len pokles estrogénov, ale celéj hormonálnej výbavy. A preto dochádza tiež k zmenám bazálneho metabolizmu a zvyšovanie hmotnosti. Vytráca sa jej typicky ženský tvar hrušky a tuk sa začína ukladať v oblasti brucha. Okrem priberania trápia ženy tiež nadúvanie, ktoré je v menopauze bežné. Nafúknuté sa cítia vždy pred nadchádzajúcou periódou, za čo môže zvýšená hladina progesterónu. Jeho zvýšená produkcia, ku ktorej dochádza v období ovulácie, spôsobuje ochabovanie svalov v bruchu, čo vedie k pocitu nafúknutého brucha.

Ako bojovať s menopauzou s prírodnými doplnkami stravy?

Účinný doplnok stravy môže byť najrýchlejšie riešenie na boj s menopauzou. Je nám ale jasné, čo vás napadlo ako prvé. Naozaj dokážu doplnky stravy pomôcť pri boji s negatívnymi príznakmi menopauzy? Znížiť nepríjemné potenie, návaly horúčavy a zrýchliť metabolizmus? K tomu, aby bol prírodný doplnok stravy účinný, musí obsahovať účinné látky v správnom množstve. Patrí medzi ne vitamíny (D3, B6, B12, C, E), minerály (zinok) a ďalšie extrakty z bylín (napr. kotvičník zemný, ašvaganda, maca). Ak hľadáte doplnok stravy obsahujúci všetky látky, vyskúšajte 100% český prírodný produkt FEMINUS.

Doplnok stravy FEMINUS – naozaj funguje?

Tím ľudí stojacich za unikátnym doplnkom stravy FEMINUS, má jasnú odpoveď: "FEMINUS nie je placebo, ale kvalitný produkt". Jedinečné zloženie účinných látok je zodpovedné za silu tohto českého výrobku. Ak hľadáte doplnok stravy zaručujúci dostatočné dávkovanie účinných látok, je FEMINUS najlepšia voľba. Vďaka svojmu zloženiu patrí medzi najlepšie doplnky stravy pre ženy na trhuFEMINUS je certifikovaný zdravotným ústavom v Prahe a patrí medzi najobľúbenejšie produkty. Presvedčte sa o sile tohto produktu. Teraz v akcii s dopravou ZDARMA po celej SR.

Objednať FEMINUS

 
Balenie na mesiac (60 tabliet)

Balenie na mesiac (60 tabliet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garancia spokojnosti alebo vrátenia peňazí

Garancia spokojnosti alebo vrátenia peňazí

 

Jednorazový nákup

 
Jednorázový nákup
Jednorazový nákup
€23 za celé balenie

Pravidelný mesačný odber

Doprava zadarmo
Jednorázový nákup
Pravidelne na vašu adresu - kedykoľvek zrušíte
€23 €20,70 za celé balenie Každý mesiac ušetríte €2,30

Mohlo by vás zajímat...

O nás

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomôžu zlepšiť alebo uľahčiť život. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Naším cieľom je vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšou reklamou je vždy pozitívna recenzia alebo odporúčanie spokojného zákazníka.

Viac o nás

Hore